tkanka tluszczowa

Marzysz o zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, ale masz Hashimoto? To może być problem, bo choroba ta jest przeciwwskazaniem do niektórych zabiegów. Co więc robić, gdy borykasz się z Hashimoto, a chcesz zadbać o urodę? Wyjaśnia dr Marek Wasiluk, specjalista medycyny estetycznej z warszawskiej kliniki L’experta.

Lipofilling to zabieg, który daje dwojakie korzyści: po pierwsze pozbywamy się tkanki tłuszczowej z jednego obszaru ciała, aby później przeszczepić go inne miejsce. To jedna z najbardziej naturalnych oraz bezpiecznych metod stosowanych w medycynie estetycznej. Wypełnianie własnym tłuszczem ma wiele zalet, ale musisz wiedzieć, że nie jest też pozbawione wad. Jakich? Przeczytaj!

Powiększanie piersi własnym tłuszczem, czyli lipotransfer, to rozwiązanie dla kobiet, które z jednej strony chciałyby uwydatnić biust, a z drugiej wyszczuplić ciało. To zabieg 2 w 1, dający doskonałe efekty wymodelowania ciała za pomocą autologicznych tkanek. Kto powinien zdecydować się na lipotransfer biustu? Czego się spodziewać po zabiegu? Jakie ma wady i zalety? Przeczytaj!

Jak się pozbyć obwisłych ramion? To pytanie, które wiele kobiet zadaje sobie szczególnie latem. Skóra na ramionach niestety szybko traci jędrność. Wygląda to nieestetycznie i może sprawiać problem z doborem odpowiedniej garderoby. Jak sprawić, aby ramiona były szczupłe, jędrne i smukłe? Wyjaśniamy!

Jak zwalczyć cellulit? To pytanie, które latem pojawia się szczególnie często. Czeka cię urlop, ale twoje ciało nie jest jeszcze gotowe na sezon bikini? Wstydzisz się założyć strój kąpielowy na plażę? Nic straconego! Jeszcze w tym sezonie możesz wygładzić skórę i skutecznie pozbyć się cellulitu! Oto zabiegi i ćwiczenia, dzięki którym pozbędziesz się tzw. skórki pomarańczowej! Przeczytaj!

Kiedy tkanka tłuszczowa odkłada się w nadmiarze, a dieta i ćwiczenia nie pomagają, warto rozważyć zabieg w gabinecie chirurgii plastycznej. Odsysanie tkanki tłuszczowej to popularna metoda modelowania sylwetki. Daje spektakularne efekty wyszczuplenia ciała, kiedy inne procedury zawiodły. Jedną z najczęściej wykonywanych operacji jest liposukcja brzucha. Na czym polega zabieg i ile kosztuje? Jakich spodziewać się efektów? Jak długo trwa rekonwalescencja? Wyjaśniamy!

Wbrew temu, co sądzi większość pacjentów, liposukcja nie jest i nigdy nie będzie substytutem prawidłowej diety i ćwiczeń. To mit! Prawdą jest to, o czym mówią lekarze, że jest zabiegiem trwałym, ale nie można z nią przesadzać, traktując ją jak panaceum na wszystkie błędy stylu życia.

Medycyna estetyczna w trosce o dobrą jakość życia

Medycyna estetyczna - dla kogo i po co?

Medycyna estetyczna to dziedzina zajmująca się dbaniem o wysokość jakość życia osób dojrzałych, które chcą dbać o swój wizerunek. Medycyna estetyczna obejmuje procedury i zabiegi, do których wykonywania uprawnione są odpowiednio przeszkolone osoby. Głównym celem medycyny estetycznej jest poprawa i korygowanie niedoskonałości w wyglądzie pacjentów, co przekłada się na ich zadowolenie i wpływa na polepszenie jakości życia. Działania zapobiegawcze, zabiegi medycyny estetycznej oraz szeroko rozumiana farmakologia to zakres medycyny estetycznej. Rynek medyczny zarówno na świecie,  jak i w Polsce, jest bardzo dynamiczny, chłonny na nowe rozwiązania, których cel jest jeden: odmłodzić klientów. Nowoczesna medycyna estetyczna coraz częściej wypiera nie tak dawno temu popularne tradycyjne liftingi i odsysanie tłuszczu.  Zabiegi medycyny estetycznej przestały być również domeną kobiet. Nikogo nie dziwi, gdy mężczyzna opuszcza klinikę medycyny estetycznej. 

Gabinet medycyny estetycznej - najważniejsza decyzja

Najważniejszym kryterium, którym powinny kierować się osoby chcące poprawić swój wygląd jest wybranie odpowiedniego miejsca, w którym poddadzą się zabiegowi. Sprawdzony gabinet medycyny estetycznej to najważniejszy krok w kierunku poprawy wizerunku i bezpieczeństwa. Polecamy sprawdzone i dobre kliniki medycyny estetycznej. Wpisując w wyszukiwarkę frazy: medycyna estetyczna warszawa, medycyna estetyczna kraków czy medycyna estetyczna poznań możesz spodziewać się naszych poleceń. 

 

 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner