zabieg

Stosowanie terapii łączonych wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry. Dzięki nim możemy osiągać jeszcze lepsze rezultaty: szybciej i skuteczniej! O tym, dlaczego trzeba stosować terapie łączone w przemyślany sposób, jakich zabiegów ze sobą nie łączyć i dlaczego w tym przypadku czasem dwa plus dwa nie równa się cztery, opowiadają Gabriela Maguza i Dorota Siwek, kosmetolożki z Ideal Beauty Clinic w Warszawie.

Po wakacyjnych wyjazdach, często zauważamy, że na twarzy pojawiły się przebarwienia. To właśnie latem jesteśmy najbardziej nastawieni na działanie promieni słonecznych, a poprzez brak właściwej ochrony skóry, narażamy ją na powstawanie tego typu zmian barwnikowych. Jak tworzą się przebarwienia na twarzy? Jakie zabiegi pomogą je usunąć? Przeczytaj!

Cienie i worki pod oczami mogą sprawiać, że wyglądamy na bardziej zmęczonych i starszych niż jesteśmy w rzeczywistości. Aby się ich pozbyć, niestety nie wystarczą zimne kompresy i płatki pod oczy. Na szczęście skuteczne usuwanie cieni i worków pod oczami umożliwia nowoczesna medycyna estetyczna. Jakie zabiegi wybrać? Podpowiadamy!  

Nimue to dermokosmeceutyki, których działanie jest podobne do preparatów farmaceutycznych. Składniki aktywne są przenoszone w głąb skóry za pomocą aż 11 nośników. Skuteczność i bezpieczeństwo działania potwierdzono w wielu badaniach naukowych.

Marzysz o idealnej figurze, ale mimo diet i ćwiczeń nie udaje ci się jej osiągnąć? Czasami miejscowa tkanka tłuszczowa, wiotka, pozbawiona jędrności skóra, cellulit lub rozstępy, zniekształcają odbiór całej sylwetki. Warto wtedy wprowadzić specjalne zabiegi. W szybkim tempie pozwalają pozbyć się niechcianych fałdek, cellulitu i rozstępów. Które z nich są naprawdę godne uwagi?

Medycyna estetyczna w trosce o dobrą jakość życia

Medycyna estetyczna - dla kogo i po co?

Medycyna estetyczna to dziedzina zajmująca się dbaniem o wysokość jakość życia osób dojrzałych, które chcą dbać o swój wizerunek. Medycyna estetyczna obejmuje procedury i zabiegi, do których wykonywania uprawnione są odpowiednio przeszkolone osoby. Głównym celem medycyny estetycznej jest poprawa i korygowanie niedoskonałości w wyglądzie pacjentów, co przekłada się na ich zadowolenie i wpływa na polepszenie jakości życia. Działania zapobiegawcze, zabiegi medycyny estetycznej oraz szeroko rozumiana farmakologia to zakres medycyny estetycznej. Rynek medyczny zarówno na świecie,  jak i w Polsce, jest bardzo dynamiczny, chłonny na nowe rozwiązania, których cel jest jeden: odmłodzić klientów. Nowoczesna medycyna estetyczna coraz częściej wypiera nie tak dawno temu popularne tradycyjne liftingi i odsysanie tłuszczu.  Zabiegi medycyny estetycznej przestały być również domeną kobiet. Nikogo nie dziwi, gdy mężczyzna opuszcza klinikę medycyny estetycznej. 

Gabinet medycyny estetycznej - najważniejsza decyzja

Najważniejszym kryterium, którym powinny kierować się osoby chcące poprawić swój wygląd jest wybranie odpowiedniego miejsca, w którym poddadzą się zabiegowi. Sprawdzony gabinet medycyny estetycznej to najważniejszy krok w kierunku poprawy wizerunku i bezpieczeństwa. Polecamy sprawdzone i dobre kliniki medycyny estetycznej. Wpisując w wyszukiwarkę frazy: medycyna estetyczna warszawa, medycyna estetyczna kraków czy medycyna estetyczna poznań możesz spodziewać się naszych poleceń. 

 

 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner