Nowości

BlanX O3X - białe zęby jak z gabinetu

BlanX O3X - białe zęby jak z gabinetu

Dotąd tylko stomatolodzy mogli skutecznie i bezpiecznie używać do wybielania zębów produktów na bazie nadtlenków. Popularne preparaty do użytku domowego i pasty do zębów zawierają jedynie limitowaną, nie przynoszącą zadowalająch efektów, zawartość tego aktywnego składnika. Inaczej jednak sprawa ma się z BlanX O3X.

O3X to najnowszy system wybielający firmy BlanX, a także najbardziej innowacyjny system wybielania zębów. Pozwala poprawić ich biel nawet o cztery odcienie! To profesjonalny system do użytku osobistego, który może być stosowany w warunkach domowych. O3X posiada wszystkie walory wybielania gabinetowego – jest skuteczny i pozwala wyeliminować wady tradycyjnych systemów poprawiających biel (np. wywoływanie nadwrażliwości zębów, czy podrażnień dziąseł). To unikalna kuracja oparta na wiązaniach chemicznych aktywnego tlenu, dostępna dla wszystkich miłośników natychmiastowego, białego, pięknego i zdrowego uśmiechu.

Unikalne połączenie mocy tlenu i właściwości porostu islandzkiego pomaga usuwać przebarwienia i uzyskać intensywnie biały uśmiech. Nakładki są łatwe w użyciu, a ich cienki, elastyczny design sprawia, że są wygodne w użyciu. Kształt nakładek zapewnia efekt wybielania zarówno przednich, jak i tylnych zębów. Podczs badań udowodniono, że system daje wyraźny efekt wybielenia w ciągu zaledwie kilku dni. Odcienie bieli, które można uzyskać, odnoszą się do wskaźnika VITA CLASSICAL A1-D4 – powszechnie znanej skali używanej przez stomatologów do określania koloru zębów. Wsparciem kuracji może byc używanie specjalnej pasty BlanX 03X i pasków wybielających z tej samej serii.

 

bx o3x nakladki

 

 

Zestaw zawiera kurację na 5 dni:

5 opakowań po dwie napełnione preparatem nakładki (gotowe do użycia).

Sugerowana cena: ok. 195 zł.

Więcej szczegółów na:

www.blanxsklep.pl 

Facebook

reklama
P - Kongres Dermatologii Est.
reklama
Face & Body Winter Forum
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner