Rygory związane z pandemią nie sprzyjają dbaniu o siebie. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia, np. MyTone – urządzenie do stymulowania mięśni i modelowania sylwetki.

Przez ostatnie miesiące nasz styl życia uległ zmianie – więcej przebywamy w domu, mniej się ruszamy. A brak nawet krótkiej, ale systematycznej aktywności odbija się negatywnie na kondycji ciała. Na szczęście dysponujemy nowoczesnymi technologami, które pomogą w zachowaniu pięknej i smukłej sylwetki.
W ofercie Biotec Lasers Polska pojawiła się najnowsza aparatura, stworzona do terapii i modelowania sylwetki – MyTone! Jak działa?

Modelowanie sylwetki - czas na działanie!

Piękne, smukłe, wyrzeźbione ciało to marzenie wielu z nas. Nie łatwo jest jednak je utrzymać, gdy brakuje codziennej aktywności fizycznej, a za to zdarza nam się częściej podjadać. Wszystko to utrudnia walkę o zachwycającą sylwetkę. Dlatego już teraz warto pomyśleć o tym, jak zadbać o wyrzeźbione ciało przed następnym sezonem. Na przykład poszukać w gabinetach zabiegu MyTone!

Modelowanie sylwetki

reklama
Art2 - Sunekos

Modelowanie sylwetki - jak działa MyTone?

To urządzenie, które redukuje tkankę̨ tłuszczową poprzez aktywację dużych grup mięśni. Skoncentrowane pole elektromagnetyczne polaryzuje i depolaryzuje dany mięsień, tworząc bodziec skurczowy w całej masie mięśniowej. Dzięki temu mięsień jest zaangażowany znacznie bardziej, niż przy jakichkolwiek konwencjonalnych ćwiczeniach. W efekcie możemy uzyskiwać wspaniałe rezultaty zabiegu – wymodelowania brzucha, ramion, pośladków, ud oraz wyszczuplenie i redukcję wagi. To niesamowity zabieg, który daje bardziej pogłębione efekty niż te, które można osiągnąć przy pomocy innych technologii - tłumaczy Karolina Marcinkowska, szkoleniowiec firmy Biotec Lasers Polska.

Połączenie nowatorskich technologii

MyTone zawdzięcza swoją skuteczność wykorzystaniu wyjątkowej technologii Fit4®. Są to cztery niezależne głowice, które dają możliwość jednoczesnego, spersonalizowanego działania na czterech obszary różnych, dużych grup mięśni. To sprawia, że zabieg jest bardzo efektywny, mimo mniejszej ilości wymaganych procedur w gabinecie. Podczas zabiegu wykorzystuje się również technologię VARIPULSE®. Dzięki niej indywidualnie dobrany program emituje impulsy o różnych sygnałach, częstotliwościach i parametrach. To sprawia, że mięsień poddawany jest różnym fazom stymulacji skurczowej, przez co jest w maksymalny sposób angażowany do pracy, bez obawy, iż „przyzwyczaimy” go do otrzymywanego bodźca elektromagnetycznego – wyjaśnia Karolina Marcinkowska. 

Modelowanie sylwetki - MyTone

Modelowanie sylwetki - spełnij marzenia!

Jeśli więc chcemy cieszyć się smukłą i zadbaną sylwetką, warto poszukać MyTone w gabinetach kosmetologicznych. Pamiętajmy jednak, że aby osiągać jak najlepsze efekty modelowania ciała, trzeba działać wielotorowo – dieta, ruch, pielęgnacja i odpowiednie zabiegi w gabinecie sprawią, że nasze ciało będzie takie, o jakim zawsze marzyliśmy.

Źródło: mat. pras.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner