Uroda i Medycyna. Zdrowe i piękne ciało

Uroda i Medycyna. Zdrowe i piękne ciało

Najlepsze zabiegi wyszczuplające. Piękna opalenizna, zdrowa skóra, piękne usta. Zwycięstwo nad pandemią i COVID. Zainteresowani? Zapraszamy do lektury!

 Najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor.
Jonathan Swift

O tym, że to, co i jak jemy ma ogromne znaczenie dla zdrowia i urody piszemy od dawna. Dzisiaj jednak chcemy zwrócić waszą uwagę na wpływ diety na psychikę. Okazuje się, że skład pożywienia ma znaczenie dla naszego stanu psychicznego, w tym także przebiegu depresji.
W dobie codziennej walki ze skutkami pandemii, konieczności poszukiwania w świecie zrujnowanym przez wirusy, nie tylko zdrowotnej, ale i psychicznej odporności, warto przypomnieć sobie zalecenia Jonathana Swifta: doktor dieta, doktor spokój, doktor dobry humor! Do nich nie musimy się umawiać i czekać w kolejce – są na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko pamiętać, by regularnie korzystać z ich porad.

uim29 okl 300
Pandemia odciska swoje piętno nie tylko na naszym zdrowiu. Wpływa na relacje w rodzinie i wśród znajomych, decyduje o wydatkach i planach wyjazdowych. Z nadzieją wyczekujemy informacji o znoszeniu kolejnych obostrzeń, marzymy o powrocie do tego „jak było”. Okazuje się jednak, że tak, jak było zapewne już nie będzie. Musimy nauczyć się żyć z pewna ostrożnością, dystansem - w sensie dosłownym i mentalnym. Szczepienia pozwalają liczyć, że nie zachorujemy, a jeśli nawet, to nie trafimy pod respirator. Nie eliminują jednak wirusa. I tego, jak wpływa na organizm. Dlatego warto wiedzieć, jak radzić sobie ze skutkami długiego COVID.

Wielu z nas wykorzystało czas noszenia maseczek do zadbania o siebie, usunięcia urodowych mankamentów, przeprowadzenia zabiegów na które dotąd brakowało czasu lub baliśmy się ich krótkofalowych efektów.
Dzisiaj, spragnieni słońca i odpoczynku, snujemy wakacyjne plany, składamy sobie urlopowe obietnice. Że trochę schudniemy, że wyrzeźbimy brzuch i pośladki, że pięknie się opalimy. Na wszystko jest jeszcze czas, tym bardziej, że nowe technologie pozwalają nam uzyskać świetne rezultaty szybciej niż dotąd. Uważajmy jednak na słońce, wywoływane przez nie alergie i zmiany skórne. Żeby cieszyć się pięknem, trzeba być zdrowym!

Miejmy nadzieję, że tym razem naprawdę „wirus jest już w odwrocie” i odzyskamy wpływ na nasze życie…


Magazyn dostępny
w Empiku (https://www.empik.com/uroda-i-medycyna,p1066915266,prasa-p), salonach prasowych Inmedio, RUCH, w klinikach medycyny estetycznej, oraz na www.uroda-medycyna.pl

uim2 21 spis 2 900

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner