W nowym wydaniu magazynu Uroda i Medycyna odpowiedzi na ważne pytania dotyczące procesu starzenia, cery po zimie, blizn, nadpotliwości, przebarwień i zabiegów estetycznych polecanych przez ekspertów.


Wolność i zdrowie są do siebie podobne - zna się dobrze ich cenę, kiedy nam ich brak.
– Henry François Becque

uroda i medycyna okladka

Oczywistość konstatacji dziewiętnastowiecznego francuskiego dramatopisarza dociera do nas – zgodnie z jej treścią – w chwili próby. Gdy uważamy, że wszystko jest w porządku, nie zawracamy sobie głowy sprawami, które uznajemy za niezbywalne. Tymczasem nic nie jest wieczne i gwarantowane. Jeśli chcemy utrzymać stan na którym nam zależy, powinniśmy się troszczyć o to każdego dnia.
Ta zbitka słów: „wolność i zdrowie” nie jest przypadkowa. Jedno jest niezbędne do udanej egzystencji każdego człowieka, drugie – do dobrego, spokojnego życia społeczeństw.
Nasze pokolenie, tu w sercu Europy, od wielu lat ma szczęście doświadczać wolności i pokoju. Dla większości z nas jest to stan przyrodzony – nie znamy innego. Pewnie dlatego wydaje się oczywistością zagwarantowaną na wieki. Tymczasem, tak jak w przypadku zdrowia, może on zniknąć z dnia na dzień.
Zmiana może być nagła, niespodziewana, niezależna od nas. Ale może też wynikać z drobnych, codziennych zaniedbań, małych konformizmów, ustępstw, bo: „tak jest łatwiej i szybciej”, bo: „przecież to nie ma znaczenia”… Nieprawda! Wszystko ma znaczenie.
Dbanie o zdrowie i pielęgnowanie wolności każdy z nas powinien zaczynać od siebie, w relacji z najbliższym otoczeniem. Wychowanie do wolności, ale też akceptowania wolności innych, jest podstawą utrzymania tego stanu. I podstawą życia w pokoju. Podobnie, rozumna, codzienna troska o zdrowie owocuje dobrostanem do późnych lat życia.
Nie zaniedbujmy tego, nie odkładajmy na jutro. Zarówno wolność, jak i zdrowie wymagają naszego działania tu i teraz. Niezgody na, wydawałoby się małe, nieistotne z dzisiejszego punktu widzenia, zmniejszanie obszaru wolności. Bo nawet nie zauważymy, kiedy zniknie ona zupełnie. I unikajmy chodzenia na skróty w sprawach zdrowia. Bo zabraknie go w czasie próby.
Dzisiaj, w tym trudnym historycznie momencie, widać to szczególnie wyraźnie.

Nowe wydanie magazynu Uroda i Medycyna

uim32 spis net

Najnowszy numer Uroda i Medycyna dostępny jest w salonach prasowych w całej Polsce (Empik, Inmedio, RUCH), klinikach medycyny estetycznej, a także w prenumeracie.
W numerze m.in.:
• Jak żywność wpływa na nasze zdrowie?
• Co zrobić by po zimie cieszyć się gładką i promienną cerą?
• Mezoterapia mikroigłowa – dlaczego warto ją stosować?
• Najlepsze zabiegi estetyczne na wiosnę – co polecają eksperci?
• Czy można pozbyć się blizn?
• Nadpotliwość – skuteczne metody leczenia.
• Skuteczna terapia przebarwień.
Chcesz zamówić prenumeratę? Wejdź: www.uroda-medycyna.pl/prenumerata

uim32 polka net 1

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner