Podczas XX Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, w warszawskim hotelu Hilton, miała miejsce oficjalna polska premiera najnowszej technologii w medycynie estetycznej – rewolucyjnego urządzenia do redukcji zmarszczek - SofWave.

Konferencję otworzyła Aleksandra Pop z firmy Panda Medical, która jest dystrybutorem SofWave w Polsce. Doktor Rita Rakus z Cosmetic Medicine Fellow Of The British College Of Aesthetic Medicine, zaprezentowała badania i efekty pozabiegowe SofWave, zarówno z doświadczeń własnych, jak i lekarzy z całego świata.
Kalina Ben Sira, właścicielka sieci Klinik La Perla, w których dostępne są zabiegi SofWave w Polsce, opowiadała o swojej fascynacji tą unikalną technologią, która nie ma odpowiednika w żadnym innym urządzeniu.

SofWave Kalina Ben SiraKalina Ben Sira, Klinika La Perla

Jak działa SofWave

Choć SofWave działa na bazie ultradźwięków, czyli technologii powszechnie znanej, jego innowacyjność polega na opatentowanym mechanizmie aplikacji wiązki ultradźwięków do skóry w zupełnie nowy, unikatowy sposób. Fale emitowane są równolegle do powierzchni skóry, a nie kierowane pionowo, w jej głąb.
Wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości rozchodzą się w tkance i tworzą w skórze właściwej siedem trójwymiarowych, cylindrycznych stref termicznych, oddzielonych obszarami nieuszkodzonej tkanki, wywołując frakcyjny efekt termiczny w środkowej części skóry właściwej.
Pozwala to na kontrolowaną, wydłużoną i kierunkową koagulację termiczną na głębokości 1,5 mm, która zapewnia doskonałe efekty zabiegowe przy minimalnej penetracji. Gwarantuje to brak uszkodzeń naskórka i struktur leżących poniżej obszaru zabiegowego.
To jedyna taka technologia na świecie i, co ciekawe, jedyna rzeczywista nowość na rynku medycyny estetycznej od kilku lat. Technologia SUPERB (Synchronous Ultrasound Parallel Beam) posiada aprobatę FDA i medyczny certyfikat CE.

SofWave Aleksandra Pop dr Rita RakusAleksandra Pop z firmy Panda Medical i dr Rita Rakus

reklama
Art2 - Sunekos

Wskazania SofWave

Urządzenie ma zarejestrowane wskazania do zabiegu redukującego drobne linie i zmarszczki twarzy, unoszenia brwi i podnoszenia luźnej tkanki na podbródku i szyi, bez względu na rodzaj i koloryt skóry. Pozwala bezpiecznie wykonywać zabiegi nawet wokół oczu i w trudnym obszarze z przodu szyi. Wyraźne efekty pojawiają się w mniej niż tydzień, bez zaczerwienienia i podrażnienia.
Specjalna technologia chłodząca ogranicza znacznie bolesność zabiegu. Zastosowana metoda kontroli podgrzewania tkanek całkowicie wyklucza prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – po jego wykonaniu można udać się na bankiet.

SofWave 2

Dostępność zabiegów SofWave

W Polsce działa już kilka urządzeń. Na zabiegi zapraszają: Klinika La Perla, Warszawa – dr Zuzanna Rahali; Dermamed, Wrocław – dr Paweł Surowiak; Klinika Janeczko, Kraków – dr Julita Zaczyńska-Janeczko; Klinika Medical House, Żywiec – dr Barbara Dudka–Żyrek.
www.pandamedical.co 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner