alkohol

Korzystając z zabiegów medycyny estetycznej, trzeba pamiętać, że powinny one iść w parze ze zdrowym stylem życia. Nie można liczyć na to, że zabiegi w gabinecie załatwią wszystko”, a my nadal będziemy palić papierosy i liczyć na to, że skóra będzie wyglądać dobrze! O tym, jak styl życia wpływa na stan skóry opowiada Sebastian Tatarek, konsultant branży Beauty & Health, współpracujący z NEWLOOK's Institute w Warszawie.

Lampka wina, a może dwie? Czy zastanawiałaś się, jaki wpływ ma alkohol na twoją skórę? O ile zachowasz zdrowy umiar, to nie powinnaś mieć powodów do zmartwień, ale musisz mieć świadomość, że nadmierne ilości alkoholu negatywnie wpływają na stan twojej skóry. Przesuszenia, podrażnienia i zaczerwienienia – to zaledwie początek listy negatywnych konsekwencji spożywania dużej ilości trunków. O wpływ alkoholu na stan skóry zapytaliśmy dr Ewę Rybicką, lekarkę medycyny estetycznej i właścicielkę warszawskiej kliniki Estetica Nova. Koniecznie przeczytaj jeszcze przed weekendem!

Nowe badanie przeprowadzone przez psychologów z Uniwersytu Stanowego w San Diego  (SDSU) wykazało, że alkohol tłumi fale mózgowe związane z podejmowaniem decyzji, ale nie kontroluje w pełni ruchów motorycznych.

Ciekawostki i porady psychologiczne

Psychologia ma ogromne znaczenie w naszym życiu, często możemy nie doceniać kwestii tego - jak funkcjonuje nasz umysł. Zrozumienie praw psychiki to poznawanie samego siebie. Serwis Zatrzymaj Młodość to również portal psychologiczny, który pragnie kompleksowo służyć poradą wszystkim czytelnikom.

Porady psychologiczne pozwolą nam lepiej funkcjonować w codzienności. Za ich sprawą lepiejbędziemy rozumieć innych, łatwiej porozumiewać się z współpracownikami / znajomymi / rodziną, poznamy lepiej samych siebie oraz własne potrzeby.

Nasz portal psychologiczny stanowi swojego rodzaju kompendium wiedzy z zakresu wiedzy o człowieku. Artykuły dedykowane są dla każdego, kto pragnie lepiej poznać samego siebie. Wszelkie treści dostępne w serwisie pozwoliły utworzyć pełnoprawny poradnik psychologiczny. Czytelnicy znajdą tutaj odpowiedź na kwestie odnośnie tego, jak zaakceptować samego siebie, prawidłowo odpoczywać podczas urlopu, radzenia sobie z samotnością, czy wybieraniu samotnego życia.

Portal jest bogaty w różnego rodzaju ciekawostki psychologiczne, za sprawą których nie tylko ułatwimy własne życie, ale dzięki którym również zabłyśniemy przed przyjaciółmi.

Odpowiednie zrozumienie zjawisk psychologicznych pomoże nam przede wszystkim zrozumieć nasze zachowania, interakcje międzyludzkie oraz integracji z otoczeniem. Zatrzymywanie młodości to nie tylko pielęgnacja ciała. To również dbanie o swoje zdrowie psychiczne, czego nie osiągniemy bez odpowiedniego poznania swojego umysłu oraz zachowań.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner