Ozon uwięziony w kosmetykach

Ozon uwięziony w kosmetykach

Kojarzysz ten charakterystyczny zapach, który pojawia się zaraz po burzy? To ozon, czyli alotropowa odmiana tlenu, składająca się z trójatomowych cząsteczek - niebieski gaz o niezwykłych właściwościach, który powstaje podczas uderzeń piorunów.

Ozon od lat stosowany jest w medycynie, a ostatnio również w kosmetyce. Naukowcy udowodnili, że wspomaga leczenie dermatologiczne, przywraca naturalne piękno i utrzymuje zdrowy stan skóry.

Dlatego właśnie na bazie ozonu stworzyliśmy wyjątkową linię produktów pielęgnacyjnych O3 ZONE. Nasze kosmetyki cieszą się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających. Nic dziwnego, bowiem dzięki zastosowaniu unikalnej formuły, efekty widoczne są już od pierwszego dnia kuracji.

O3 ZONE – kosmetyki do zadań specjalnych!

O3 ZONE to unikalna seria naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych zawierających ozonowaną oliwę oraz składniki wspomagające dobroczynne działanie ozonu.

Kosmetyki posiadają wspaniałe właściwości kojące i regenerujące, są więc rekomendowane również dla skóry problematycznej.

Zapewniamy

O3 ZONE to wyrafinowana prostota. Ma niewiele składników, ale za to dobranych tak, aby działały kompleksowo i dawały efekt fantastycznego ukojenia.

Chronimy

Szanujemy twój czas i dlatego oferujemy formułę skomponowaną na miarę XXI wieku.

Cząsteczki ozonu „uwięzione” w oliwie stopniowo uwalniają się i wnikając w skórę dotleniają ją, regenerują, wspomagają leczenie i odbudowę naturalnej bariery ochronnej.

Ozon i oliwa dopełniają się, tworząc skuteczna parę…

Dbamy

Daj się uwieść krystalicznemu i futurystycznemu zapachowi OZONU. Pokochaj go i dołącz do tysięcy oczarowanych nim kobiet. Ozon jest bowiem nie tylko podstawowym komponentem, ale i unikatowym znakiem rozpoznawczym kosmetyków O3 ZONE.

Pobudza zmysł powonienia, dostarcza skórze energii. Po prostu – działa!

Czym są preparaty OZONOSEPT?

Seria OZONOSEPT to Oliwa Ozonowana i Maść Ozonowa. Są to produkty całkowicie naturalne.

Preparaty powstają w wyniku ozonowania oleju z oliwek. Ozon zawarty w oliwie i maści utrzymywany jest w postaci stabilnych związków – ozonków.

W kontakcie ze skórą, ozonki uwalniają tlen, który efektywnie zwalcza infekcje. Wchłania się on przez skórę, poprawia miejscowo mikrokrążenie, zmniejszając stany zapalne i zastój płynów.

Oliwa Ozonowana i Maść Ozonowa wykazują działanie antybakteryjnie, przeciwgrzybicze oraz inaktywujące wirusy.

OZONOSEPT może mieć zastosowanie w zapobieganiu wtórnych infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych w obrębie skóry (np. trądzik, opryszczka, otarcia naskórka), wspomagające w gojeniu się ran, w pielęgnacji odleżyn (w pierwszej fazie - zaczerwienienie i obrzęk skóry), w profilaktyce stopy cukrzycowej, w profilaktyce nadkażeń wtórnych zmian oparzeniowych I i II stopnia (słonecznych, chemicznych, termicznych).

Preparaty OZONOSEPT wykazały działanie przeciwdrobnoustrojowe między innymi w stosunku do: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Propionibacterium acnes, Candida albicans.

www.o3zone.pl


 artykuł sponsorowany

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
IADE Akademia
reklama
Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner