wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy - świetny efekt bez skalpela

Lifting i modulacja konturów, czyli wolumetria twarzy. Skoryguje lub przywróci właściwy kształt, a dodatkowo spowoduje, że będziemy wyglądać młodziej. A wszystko to bez użycia skalpela! Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji, że wolumetria twarzy to zabieg właśnie dla nas?

Wolumetria twarzy 

Wolumetria twarzy – na czym dokładnie polega i jakie są jej efekty? To nic innego niż modelowanie rysów za pomocą kwasu hialuronowego. Przywróci lub nada właściwy owal twarzy, ujędrni skórę lub poprawi kształt nosa, ust czy uwydatni kości policzkowe. To przydatne rozwiązanie także jeśli chodzi o wypełnianie zagłębień w okolicach skroni. Co ważne, efekty pojawiają się natychmiast po zabiegu.
Z wiekiem zmienia się elastyczność naszej skóry – traci ona jędrność i staje się wiotka. Nie oznacza to jednak, że aby zatrzymać młodość jedynym rozwiązaniem jest skalpel. Wolumetria twarzy to zabieg medycyny estetycznej, który nie wymaga aż tak dużej ingerencji, jak np. klasyczny lifting. Polega na wprowadzeniu pod skórę wypełniacza, który składa się z kwasu hialuronowego. To substancja o długotrwałym działaniu, dlatego efekty wolumetrii utrzymują się naprawdę długo – całkowity rezultat wolumetrii jest widoczny nawet do półtora roku.

reklama
Art2 - Sunekos

Wolumetria twarzy cena

Wolumetria twarzy jako zabieg efektowny i skuteczny, nie jest jednak tani. W zależności od kliniki, w której zdecydujemy się go wykonać, stosowany preparatu i jego jakość oraz wymaganej ilości, cena może się znacznie wahać. Od 800 do nawet 3000 złotych. Nie wolno jednak oszczędzać na zabiegach medycyny estetycznej, które wpływają na nasz wygląd. Warto zdecydować się na sprawdzoną i renomowaną klinikę lub lekarza z doświadczeniem.

Wolumetria twarzy - przed i po

Wolumetria jest zabiegiem bezbolesnym i o ile wybierzemy godną zaufania klinikę medycyny estetycznej, gdzie stosowane są preparaty nowej generacji, ryzyko skutków niepożądanych również zmniejszamy do minimum. Wolumetrię twarzy wykonuje się za pomocą igły bądź kaniuli (tępo zakończona igła). Wstrzykiwany preparat to specjalna odmiana kwasu hialuronowego – jest gęstszy i bardzo plastyczny. Wstrzykuje się go w głębokie warstwy skóry. Całość trwa około 20 minut. Po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie bądź obrzęk, ale objawy takie znikają do maksymalnie 2-3 dni. W rezultacie, niemal od razu, dostajemy natychmiastowy, jednolity i naturalny efekt.

Wolumetrię twarzy można przeprowadzić u osób w każdym wieku – u kobiet i u mężczyzn.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
IADE Akademia
reklama
Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner