Zdrowa i piękna skóra potrzebuje wsparcia składników, które łatwo rozpoznaje i przyjmuje - mówi dr Julia Borzykh, lekarz dermatolog i kosmetolog, ekspert Global Education Panel (GEP) DMK International

DMK to nowa marka kosmeceutyków w Polsce. Skąd się wzięła?
Marka DMK istnieje od pięćdziesięciu lat i jest liderem wśród profesjonalnych kosmeceutyków opartych na składnikach roślinnych, enzymach, aminokwasach i peptydach.  Jej założyciel - Danne Montague-King – jest doktorem biochemii i farmakologii, pracuje w USA, w Kalifornii. Według magazynu DERMASCOPE, od lat należy do pierwszej piątki wiodących naukowców branży kosmetycznej na świecie.
Danne jest pionierem - był pierwszym naukowcem, który zbadał zdolność enzymów do hydrolizy martwych komórek skóry. Stworzył słynną koncepcję USUNĄĆ - ODBUDOWAĆ - CHRONIĆ - WSPIERAĆ, która zrewolucjonizowała działania kosmetologów. Jego odkrycia, jak choćby praca nad witaminą C jako inhibitorem starzenia i stymulatorem produkcji kolagenu, służą dzisiaj jako baza wiedzy dla specjalistów na całym świecie.

Co wyróżnia preparaty DMK?
Formuły DMK zostały opracowane na bazie składników które rozpoznaje i łatwo przyjmuje skóra. Ich działanie ma na celu normalizację procesów metabolicznych w skórze, leczenie problemów kosmetologicznych, takich jak: trądzik, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty, skóra naczyniowa, pigmentacja, zmiany skórne związane z wiekiem, blizny, cellulit, choroby dermatologiczne (łuszczyca, AZS).
Kosmeceutyki DMK są hipoalergiczne (statystycznie 1 reakcja na 500 użytkowników), odpowiednie dla wszystkich rodzajów i kolorów skóry.

Co jest wasza specjalnością?
Profesjonaliści DMK łączą takie sztandarowe zabiegi jak terapia enzymatyczna, „inteligentne" peelingi, które nie niszczą skóry, zabiegi szybkiego upiększania i głębokiego przebudowywania skóry.
Terapia enzymatyczna - główny zabieg DMK -  sprzyja aktywacji procesów biochemicznych w skórze, wywołując homeostazę komórkową. Efekt plazmatyczny po terapii enzymatycznej, po którym na skórze można zauważyć „mapę topograficzną" naczyń włosowatych, wskazuje, że naczynka te są wypełnione nową dawką krwi, wzbogaconej o tlen i składniki odżywcze.
Jest to wielofunkcyjny zabieg, który zagęszcza skórę, stymuluje hydrolizę martwych komórek, pod wpływem odwróconej osmozy napina i tonizuje obwisłą skórę ciała, stymuluje syntezę kolagenu, przywraca integralność strukturalną skóry, koryguje prawie wszystkie patologie, stymuluje gojenie się ran, zapewnia profilaktykę pojawienia się blizn.
Głównym założeniem naszych peelingów jest nie uszkodzenie, ale zachowanie naturalnych właściwości skóry, jej funkcji barierowych oraz zdolności do regeneracji i odnowy. Peelingi DMK zawierają składniki regenerujące, które dbają o skórę po usunięciu martwych komórek. Są to preparaty alkaliczne, kwasowe (kwasy AHA) i formuły enzymatyczne.
Szybkie zabiegi upiększające pozwalają uzyskać maksymalny efekt liftingu po jednym zabiegu.
Sześciowarstwowy peeling i RP-rewizja wykonywany jest w celu całkowitej przebudowy skóry w przypadku poważnych patologii.

Czy można te terapie stosować wraz z innymi zabiegami estetycznymi?
Oczywiście, preparaty DMK są szeroko stosowane jako przygotowanie przed iniekcjami i operacjami. Wiadomo przecież, że iniekcje w zdrową, przygotowaną skórę dają podwójny efekt.
Łączenie metod DMK z kwasem hialuronowym, aminokwasami lub kolagenem jest skuteczne w zwalczaniu zespołu związanego z wiekiem: regenerujemy skórę, poprawiamy jej jakość za pomocą zabiegów miejscowych, enzymów, beta-glukanów i witaminy C. Naśladujemy tu naturę - dajemy fibroblastowi te składniki, które rozpoznaje jako część własnego metabolizmu, a następnie oddziałujemy na fibroblasty za pomocą iniekcji. Strategia łączenia DMK i iniekcji jest wysokoefektywna w walce z trądzikiem i bliznami.
Doskonałe efekty przynosi również łączenie DMK z mezoterapią, technikami sprzętowymi itp.

DMK zabiegi iniekcyjne

Na czym polega wasza formuła leczenia?
To przejrzysta, czteroetapowa koncepcja, której stosowanie gwarantuje zarówno specjaliście, jak i pacjentowi dobry, długotrwały rezultat:
Usunąć patologię - za pomocą hydrolizy enzymatycznej, a także peelingów kwasowych i alkalicznych, przekształcamy martwy materiał komórkowy w słaby kwas i usuwamy go ze skóry.
Odbudować skórę – to odbudowa kwaśnego płaszcza ochronnego skóry za pomocą naturalnego, frakcjonowanego oleju i wodnych ekstraktów roślinnych.
Chronić rezultat - silne antyoksydanty (preparaty zawierających witaminę C, wyciąg z pestek winogron, 1,3 beta-glukanów i innych roślin) pomagają utrzymać efekt zabiegu.
Przedłużyć efekt - po zabiegach profesjonalnych pacjent jest odpowiedzialny za utrzymywanie rezultatu za pomocą środków do pielęgnacji domowej.

Taka gwarancja skuteczności wymaga chyba leków?
Produkty DMK w pełni odpowiadają jakości leków, zarówno pod względem czystość farmakologicznej surowców, jak i sposobu ich przetwarzania. Zwierają składniki farmaceutyczne, ale są przede wszystkim stosowane w leczeniu kosmetycznym (np. trądzik, cellulit) i przy w chorobach skóry (łuszczyca, AZS). Są oparte na składnikach roślinnych, enzymach, aminokwasach i peptydach. Nie zawierają substancji zapachowych, barwników, nie są komedogenne. Mają certyfikat FDA, EMA, CE, i są zarejestrowane m.in. w Polsce.

Gdzie można je kupić?
Nie są sprzedawane w supermarketach, sklepach czy aptekach. Można je nabyć wyłącznie u certyfikowanych specjalistów DMK, bo ich używanie jest związane z profesjonalną terapią, prowadzoną przez przeszkolonych specjalistów. Posiadają oni Międzynarodowy Certyfikat DMK i prawo do pracy z produktami DMK na całym świecie.
Szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, dermatologów, międzynarodowych ekspertów DMK International. Istnieje także możliwość konsultacji z ekspertami ośrodka szkoleniowo-diagnostycznego DMK w Polsce i regularnego doskonalenia wiedzy.

To jakie są warunki współpracy z wami?
Bardzo cenimy doświadczenie w pracy z pacjentami oraz znajomość możliwych reakcji skóry na silne preparaty, takie jak kwasy i peelingi alkaliczne. Stąd warunek minimum trzyletniego doświadczenia w pracy kosmetologa. Wymóg ten jest uwarunkowany tym, że najważniejszy dla nas jest efekt terapii i chcemy, aby zarówno specjalista, jak i pacjent, czuli się komfortowo i byli zadowoleni z rezultatów pracy z naszymi kosmeceutykami.
www.danne.pl

DMK kosmetyki

Dr Julia BorzykhDr Julia Borzykh - dermatolog i kosmetolog, kandydat nauk medyczynych, wykładowca DMK w krajach UE, ekspert Global Education Panel (GEP) DMK International.
www.danne.pl

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner