Uroda

Aktywne Peptydy – kosmetyki zamiast skalpela od AVA!

Aktywne Peptydy – kosmetyki zamiast skalpela od AVA!

Aktywne Peptydy to linia kosmetyków, która zawiera peptydy biomimetyczne najnowszej generacji. Efekt? Odmłodzenie na życzenie! Bez skalpela i botoksu!

Peptydy biomimetyczne – co to?

Peptydy biomimetyczne są to syntetyczne substancje, odwzorowujące naturalne substancje, obecne w naszym organizmie, które kierują procesami metabolicznymi, działając w ten sposób na konkretne komórki docelowe – mówi Magdalena Tarkowska, biotechnolog w AVA Laboratorium Kosmetyczne.
Dają one świetne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej, poprzez m.in. zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny (ujędrnienie skóry), zwiększenie wiązania wody w skórze właściwej (nawilżenie), redukcję zmarszczek, czy zmniejszenie syntezy melaniny (rozjaśnienie przebarwień).
Ze względu na ich mechanizm możemy podzielić je na trzy podstawowe grupy: peptydy sygnałowe, neuroprzekaźnikowe, transportujące.

Aktywne Peptydy

To seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy, stworzona w duchu filozofii smart aging. To świadoma pielęgnacja. Każdy z kosmetyków linii działa selektywnie na konkretne zmarszczki i wygładza je w formacie 3D: skraca, zwęża i spłyca. Wszystkie produkty zawierają booster – wzmacniacz działania użytych w recepturach peptydów. Aktywne Peptydy to formuła nasycona biomimetycznymi peptydami, odpowiednia dla skóry z oznakami pierwszego i bardziej zaawansowanego starzenia. Kosmetyki są przeznaczone dla kobiet, którym zależy na efekcie tzw. nieinwazyjnego botoksu – odmłodzenia, wygładzenia skóry bez ingerencji medycyny estetycznej.

Linia Aktywne Peptydy

To cztery produkty: krem do twarzy poprawiający napięcie i owal, krem do twarzy – regeneracja i odżywienie skóry, serum redukujące zmarszczki mimiczne i krem pod oczy liftingujący skórę.

AVA Aktywne Peptydy Koktajl wygladzajacy zmarszczki pionowe

Krem do twarzy poprawiający napięcie i owal twarzy to połączenie 2 peptydów: Hexapeptydu-8, który rozluźnia mięśnie twarzy i Tripeptydu-2, który stymuluje produkcję kolagenu i modeluje jej owal. Co jeszcze skrywa słoiczek? Ekstrakt z pieprzu syczuańskiego oraz, kwas hialuronowy i masło Shea, które poprawiają elastyczność skóry i stan bariery lipidowej.

AVA Aktywne Peptydy Koktajl zmiejszajacy zmarszczki mimiczne

Krem do twarzy – regeneracja i odżywienie skóry to kompozycja peptydów: Tripeptydu-56, spłycającego lwią zmarszczkę i linię marionetki oraz Hexapeptydu-8, rozluźniającego mięśnie twarzy. Formułę kremu wzmocniono kompleksem ceramidów i olejów bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które zapewniają elastyczność i regenerację bariery hydrolipidowej.

AVA Aktywne Peptydy Serum redukujace zmarszczki mimiczne

Serum redukujące zmarszczki mimiczne to skoncentrowana moc 3 składników aktywnych: Tripeptydu-56, Hexapeptydu-8 i Tripeptydu-2. Dodatek pieprzu syczuańskiego przyspiesza działanie peptydów i poprawia jędrność skóry. Zbożowy ferment, wraz z czynnikiem nawilżającym, chronią ją przed odwodnieniem.

AVA Aktywne Peptydy Koktajl pod oczy zmniejsza zmarszczki mimiczne

Ostatni produkt, krem pod oczy, to fuzja 3 peptydów: Hexapeptydu-8, Tetrapeptydu-7 odpowiedzialnego za ujędrnienie delikatnej skóry wokół oczu i Dipeptydu-2 wygładzającego skórę. Wśród składników aktywnych znajdują się także ekstrakt z kawy (działanie antyoksydacyjne) i hesperydyna (poprawa napięcia skóry).

Peptydy neuroprzekaźnikowe

Każdy produkt w linii Aktywne Peptydy zawiera wysokie stężenie peptydu neuroprzekaźnikowego Acetyl Hexapeptide-8, który jest cenionym surowcem o działaniu przeciwzmarszczkowym – wyjaśnia Magdalena Tarkowska. - Peptydy neuroprzekaźnikowe wykazują działanie zbliżone do toksyny botulinowej Zaaplikowane na skórę twarzy czy szyi pomagają rozluźnić mięśnie poprzez czasowe ograniczenie nadprodukcji i uwalniania neuroprzekaźników, które inicjują i kontrolują intensywność skurczów mięśni twarzy (proces inhibicji neuroprzekaźników). Kiedy mięśnie się rozluźniają, skóra rozluźnia się i spłaszcza, zmniejszając widoczność zmarszczek. Dodatkowo mechanizm ten zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.

AVA peptydy visual

Skuteczne działanie przeciwstarzeniowe

W każdym produkcie tej linii dodatkowo znajdują się jeszcze inne peptydy wspomagające działanie przeciwstarzeniowe oraz cenione składniki aktywne, a także zasługujący na szczególną uwagę ekstrakt z pieprzu syczuańskiego. Ekstrakt ten w badaniach in vivo wykazał szybkie działanie wygładzające i liftingujące. Dodatkowo, istnieją doniesienia naukowe o jego wzmacniającym działaniu peptydu Acetyl Hexapeptide-8. Ekstrakt ten, dzięki olejowej formule, lepiej penetruje w głębsze warstwy skóry.

Co wyróżnia linię AVA Aktywne Peptydy?
• Aż 5 (to pierwsza taka linia na rynku!) zaawansowanych i cieszących się dzisiaj powodzeniem peptydów biomimetycznych, wzmocnionych boosterem w postaci ekstraktu z pieprzu syczuańskiego, który ułatwia wnikanie peptydów w głębsze warstwy skóry.
• Selektywne, kierunkowe działanie: na zmarszczki mimiczne i pionowe.
• Kontynuacja zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej w domu.
• Ukłon w kierunku trendu smart aging – Aktywne Peptydy stanowią skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać młodość swojej skóry jak najdłużej, bez ingerencji skalpela.

Linia Aktywne Peptydy to gama kosmetyków dla tych, którzy chcą jak najdłużej zachować młody wygląd skóry.

Dostępne w HEBE i na www.hebe.pl 

Więcej informacji: www.ava-kosmetyki.pl 

Materiał informacyjny Partnera.

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner