Otwarcie nowej kliniki La Perla w Warszawie

Otwarcie nowej kliniki La Perla w Warszawie

15 marca 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie 11 placówki Kliniki La Perla w Domu Mody Klif  w Warszawie.

Klinika La Perla to synonim piękna, najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz nowoczesnej i zaawansowanej kosmetyki hi-tech. Jej pomysłodawczyni i założycielka – Kalina Ben Sira prawie 18 lat temu postanowiła stworzyć wraz z zespołem ekspertów unikalne miejsce, gdzie dostępne będą zaawansowane technologie odmładzające, wyszczuplające i modelujące ciało, dotąd znane jedynie na zachodzie. Dziś Klinika La Perla to sieć świetnie działających placówek w różnych częściach kraju. Pierwszych klientów powitała właśnie w nowo otwartej, 11-tej już placówce w Domu Mody Klif w Warszawie!

- Od samego początku moim zamierzeniem było oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie. W tym celu nieustannie poszukuję najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej i nowoczesnej kosmetologii hi-tech. Współpracuję tylko z najlepszymi specjalistami i pasjonatami jednocześnie – lekarzami, kosmetologami oraz sprawdzonymi dystrybutorami technologii i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Kalina Ben Sira - Prezes Kliniki La Perla

Klinika La Perla w DM Klif to nowa koncepcja usług beauty na warszawskiej mapie urodowej. Wyróżnia ją bogactwo i kompleksowość oferty, dobór wyjątkowo skutecznych zabiegów i technologii, co ważne - dających natychmiastowe efekty. Wszystko po to by sprostać wymaganiom trendów rynkowych i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

W menu zabiegowym dostępny jest pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, w tym popularna mezoterapia, botox czy terapia komórkami macierzystymi. Nie braknie najnowszych i sprawdzonych hitów z zakresu nieinwazyjnego odmładzania, wyszczuplania i modelowania ciała – jak Ultraformer, SonoQueen, Scizer, najnowszych wersji technologii LPG Aliance, Icoon laser, Zaffiro i wiele innych. Premierowo w Polsce, dostępny w La Perli Klif jest - SculpSure Cyn – pierwszy na świecie laser diodowy do nieinwazyjnego wyszczuplania podbródka!

Nowością jest także dedykowane menu zabiegowe na okolicę oczu, w tym stylizacja brwi i rzęs oraz profesjonalna diagnostyka stanu skóry – analiza zmarszczek, przebarwień, naczynek i niedoskonałości, ze wskazaniem odpowiedniej terapii.

Ponadto godne polecenia są lunchowe zabiegi upiększające. Podobnie jak w większości placówek La Perli, również tutaj można skorzystać z autorskich zabiegów relaksacyjnych i odprężających, w tym masaży i rytuałów spa.

A na każdego pacjenta chcącego skonsultować się w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej czeka zespół specjalistów.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner