SUNEKOS - biorewitalizujący roztwór do iniekcji

SUNEKOS - biorewitalizujący roztwór do iniekcji

17 lutego odbyłą się zamknięta prezentacja nowego produktu SUNEKOS, włoskiej firmy Professional Dietetics, służącego do rewitalizacji skóry na poziomie komórkowym.

Spotkanie dla lekarzy medycyny estetycznej zorganizowała firma Beauty Derm Aesthetic - dystrybutor produktu w Polsce. Jej prezes - Artur Pindel, przedstawił nowatorski preparat, który oddziałuje na poziomie macierzy pozakomórkowej skóry. Tiziano Cameroni - dyrektor Professional Dietetics, mówił o gruntownych badaniach i międzynarodowych patentach, uzyskiwanych przez firmę.

SUNEKOS to innowacyjny, biorewitalizujący roztwór do iniekcji, zawierający kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej i specyficzną mieszankę aminokwasów, które sprzyjają lokalnej produkcji nowego kolagenu i elastyny.

Jak podkreśliła Dr Adele Sparavigna, badanie in vivo, przeprowadzone przez na grupie osób w wieku od 45 do 65 lat, pokazało korzystne działanie terapii iniekcyjnej SUNEKOS na główne oznaki fotostarzenia skóry twarzy - efekt wolumetryczny, skuteczność przeciwzmarszczkową, powierzchowne oraz głębokie nawilżenie, a także właściwości elastyzujące.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner