INTERBAD – warto tu być!

INTERBAD – warto tu być!

Starożytne hasło Zdrowie przez wodę, czyli sanus per aquam (SPA) zyskuje drugą młodość. 

Najważniejsze spotkanie branży Wellness&SPA – Targi INTERBAD – odbędzie się już za pół roku w Stuttgarcie. Na ponad 35 000 metrów2, 400 wystawców zaprezentuje innowacje dotyczące saun, jacuzzi, basenów i innej infrastruktury SPA, służącej zdrowemu stylowi życia.

Od pierwszych targów, które odbyły się w 1966 roku, najważniejszą cechą tej imprezy jest wymiana pomysłów i opinii. Dlatego targom towarzyszyć będą kongresy dotyczące rozwoju technologii prozdrowotnego wykorzystania wody, sektora saunowego, wpływu cyfryzacji na zarządzanie obiektami.

Wystawcy, wśród których 10 procent stanowią nowe firmy, zarezerwowali już ponad 80% powierzchni. Daje to nadzieję na pobicie kolejnego rekordu – co roku targi zajmują kolejne pawilony wystawowe położone na ogromnym terenie (tuż koło międzynarodowego lotniska), należącego do Landesmesse Stuttgart.

Choć daleko nam do rynku niemieckiego, gdzie ponad 40% dorosłych regularnie korzysta z sauny, także w Polsce sektor Wellness rozwija się bardzo dynamicznie. Prócz licznych Aquaparków i basenów publicznych powstają strefy basenów i saun dostępne w hotelach, klubach fitness, a także – w domach prywatnych. Własną saunę, którą można urządzić w zwykłym mieszkaniu w bloku, można mieć już za kilka tysięcy złotych. A korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia z regularnego korzystania z sauny są nie do przecenienia…

Podczas tegorocznych targów można będzie znaleźć wiele inspiracji dotyczących wzornictwa, technologii i bezpieczeństwa, a także tworzenia wyjątkowej atmosfery, która uatrakcyjnia pobyty na basenach i w strefach saun. To gratka dla właścicieli obiektów, inwestorów, architektów, ale także osób prywatnych, myślących o inwestycji w lepszą, zdrową przyszłość. Bowiem, jak pokazują rynkowe trendy, rekreacja i relaks mają dla nas coraz większe znaczenie.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Basenów, Saun i SPA odbędą się w dniach 23-26 października 2018 roku.

Więcej informacji na www.interbad.de

IB 18 P 320IB 18 P 167
IB 18 P 320IB 18 P 320
Na zdjęciach, od lewej u góry: Dziennikarze biorący udział w podróży studyjnej zapowiadającej INTERBAD uczestniczyli m.in. w konferencji prezentującej powstającą w sąsiedztwie miejscowości Leutkirch wioskę wakacyjną sieci Center Parcs - Park Allgäu.Zostali także zaproszeni do wyjątkowego kompleksu basenów termalnych i saun – Jordan Bad - prowadzonego przez katolicką Fundację Św. Elżbiety w Biberach, zwiedzali teren przebudowywanych właśnie w Stuttgarcie Mineral-Bad Berg oraz uczestniczyli w konfernecji podczas której Kaja Hoppe i Andreas Wiesinger z Landesmesse Stuttgart zaprezentowali założenia tegorocznych targów.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner