Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej już w październiku!

Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej już w październiku!

W dniach 26 i 27 października 2018 w Hotelu Bristol w Rzeszowie, odbędzie się ogólnopolski Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej (KMICE).

KMICE2018 jest spotkaniem osób zainteresowanych zdrowiem i pięknem z lekarzami i specjalistami z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, podczas którego eksperci z branży Health&Beauty przedstawią najnowsze trendy, odpowiedzą na pytania i odkryją przed uczestnikami sekrety kompleksowego i bezpiecznego dbania o swoje ciało.

KMICE jest także platformą wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu innowacyjności, bezpieczeństwa i jakości usług medycznych i pielęgnacyjnych w branży Health&Beauty dla lekarzy i specjalistów, dla których odbędą się dedykowane sesje naukowe i warsztaty.

Uczestnicy Kongresu będą mieli okazję wziąć udział w licznych panelach tematycznych, wykładach i seminariach, podczas których światowej klasy eksperci przedstawią najnowsze trendy i rozwiązania stosowane w branży.

Poprzez organizację Kongresu chcemy przybliżyć wszystkim zainteresowanym zagadnienia związane z trzema komplementarnymi dziedzinami: Chirurgią Plastyczną, Medycyną Estetyczną i Nowoczesną Kosmetologią, oraz zobrazować ich wpływ na zdrowie i jakość życia.

Ze względu na lokalizację w samym sercu regionu Podkarpacia, jednego z najbardziej ekologicznych i naturalnych regionów Europy, Rzeszów jest idealnym miejscem na organizację tego wydarzenia. Idea Kongresu wpisuje się również w długofalową strategię zrównoważonego rozwoju Regionu jako centrum innowacji i wysokiej jakości usług medycznych i pielęgnacyjnych świadczonych dla gości z całego świata.

Organizatorem I Edycji Kongresu Medycyny i Chirurgii Estetycznej jest IP Cliniq – Instutut Piękna oraz Centrum Medyczne MEDYK.

Więcej informacji na www.kmice.pl

 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner