Nauka kreuje piękno - Weekend z marką Skeyndor i firmą Nova Group

Nauka kreuje piękno - Weekend z marką Skeyndor i firmą Nova Group

W Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, pod koniec października, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend z jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku profesjonalnym hiszpańską marką Skeyndor.

Klienci i przedstawiciele mediów wzięli udział w konferencji pod hasłem: Nauka kreuje piękno, w trakcie której odbyła się premiera nowej generacji linii SKEYNDOR POWER C+, o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i jeszcze wyższej niż dotąd koncentracji witaminy C - 25%!

Skeyndor od ponad 50 lat kreuje kierunki rozwoju branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty o unikalnych, zaawansowanych składach i dzieląc się bogatą wiedzą naukową. Konferencja była więc okazją do poznania tajników marki i planów na przyszłość.

3 SKEYNDOR 9679Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group, wyłącznego dystrybutora marki w Polsce: Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazuje, że spektakularne odkrycia składników aktywnych Skeyndor, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych i atrakcyjnie przekazywanej wiedzy, są niezwykle pożądane przez rynek w Polsce.

Jesteśmy dumni, że jako Nova Group wychodzimy z zupełnie nowym produktem – konferencjami, na których przekazujemy unikalną wiedzę, dotyczącą rozwoju biznesu beauty. Oczywiście jest to dla nas także doskonała okazja do prezentacji całego portfolio Nova Group, ale kluczowa wartość tych spotkań to potężna dawka wiedzy branżowej, przekazywanej przez najlepszych ekspertów.

 

 

3 SKEYNDOR 9679

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner