XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak co roku zgromadził wybitnych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Tegoroczna edycja zwieńczona była uroczystym rozdaniem nagród także dla mediów, które od dawna wspierają kongres. Wśród wyróżnionych zaszczytne miejsce zajął również magazyn Uroda i Medycyna, który od lat wspiera szerzenie wiedzy w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej w Polsce.

Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 17-19 marca 2023 r. w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie zakończyła się uroczystą Galą, podczas której nagrodzono firmy i media za 23 lata współpracy ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Este tycznych.

Wyróżnienie za wieloletnią współpracę dla magazynu Uroda i Medycyna odebrał Wieńczysław Zaczek – redaktor naczelny magazynu Uroda i Medycyna oraz portalu zatrzymajmlodosc.pl. Nagroda ta, to ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że możemy być obecni w tak wyjątkowym gronie ludzi, którzy tworzą społeczność medycyny estetycznej w Polsce. Wyróżnienie od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych jest nie tylko uznaniem wieloletniej pracy, ale także dodatkowym motywatorem do dalszego doskonalenia naszych działań.

Gala SLDE WZ

Wieńczysław Zaczek – redaktor naczelny magazynu Uroda i Medycyna oraz portalu zatrzymajmlodosc.pl

Bardzo dziękuję. W imieniu mediów: my - media, my - dziennikarze, jesteśmy mądrzy Waszą mądrością – lekarzy, firm, dystrybutorów. W związku z tym dziękuję za tą współpracę – powiedział Wieńczysław Zaczek.

Magazyn Uroda i Medycyna to rzetelne kompendium wiedzy o nowoczesnej medycynie i dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, a także kosmetologii. W każdym numerze znaleźć możemy porady i wywiady z wybitnymi ekspertami lub opinie dotyczące skutecznych zabiegów i najnowszych odkryć.

Uroda i Medycyna od lat występuje w roli patrona medialnego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tak prestiżowego wydarzenia, które gromadzi czołowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Dzięki współpracy i wzajemnemu zaufaniu mamy okazję wspólnie promować i wspierać rozwój tych dziedzin, które z roku na rok stają się coraz bardziej innowacyjne.

Gala SLDE partnerzy

Gala SLDE zbiorowe

Gość specjalny Gali - Aga Zayran oraz prowadzący spotkanie Conrado Moreno wraz z Zarządem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Dziękujemy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych za wyróżnienie podczas Gali!
Podziękowania również ślemy do wszystkich prelegentów, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem na kongresie. Wasza obecność i wkład w rozwijanie medycyny estetycznej są nieocenione.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

  • Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji!
    Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji! Przygotowaliśmy dla was zestawienie kosmetycznych hitów miesiąca. Znajdziecie tu bestsellery i nowości, które warto znać! Wraz z nadejściem wiosny, przyszedł czas na odświeżenie…
  • Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia
    Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia Proces starzenia się okolicy oka jest bardzo złożony. To właśnie ten obszar często jako pierwszy zaczyna zdradzać oznaki upływającego czasu. Jednym z największych…
  • Gdy skóra potrzebuje odbudowy!
    Gdy skóra potrzebuje odbudowy! Rodzimy się zwykle z nieskazitelnie gładką skórą. Jednak w trakcie całego życia ulega ona uszkodzeniom. W efekcie chorób, urazów, ale też procesów starzenia,…
Baner