Wydarzenia

XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak co roku zgromadził wybitnych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Tegoroczna edycja zwieńczona była uroczystym rozdaniem nagród także dla mediów, które od dawna wspierają kongres. Wśród wyróżnionych zaszczytne miejsce zajął również magazyn Uroda i Medycyna, który od lat wspiera szerzenie wiedzy w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej w Polsce.

Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 17-19 marca 2023 r. w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie zakończyła się uroczystą Galą, podczas której nagrodzono firmy i media za 23 lata współpracy ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Este tycznych.

Wyróżnienie za wieloletnią współpracę dla magazynu Uroda i Medycyna odebrał Wieńczysław Zaczek – redaktor naczelny magazynu Uroda i Medycyna oraz portalu zatrzymajmlodosc.pl. Nagroda ta, to ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że możemy być obecni w tak wyjątkowym gronie ludzi, którzy tworzą społeczność medycyny estetycznej w Polsce. Wyróżnienie od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych jest nie tylko uznaniem wieloletniej pracy, ale także dodatkowym motywatorem do dalszego doskonalenia naszych działań.

Gala SLDE WZ

Wieńczysław Zaczek – redaktor naczelny magazynu Uroda i Medycyna oraz portalu zatrzymajmlodosc.pl

Bardzo dziękuję. W imieniu mediów: my - media, my - dziennikarze, jesteśmy mądrzy Waszą mądrością – lekarzy, firm, dystrybutorów. W związku z tym dziękuję za tą współpracę – powiedział Wieńczysław Zaczek.

Magazyn Uroda i Medycyna to rzetelne kompendium wiedzy o nowoczesnej medycynie i dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, a także kosmetologii. W każdym numerze znaleźć możemy porady i wywiady z wybitnymi ekspertami lub opinie dotyczące skutecznych zabiegów i najnowszych odkryć.

Uroda i Medycyna od lat występuje w roli patrona medialnego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tak prestiżowego wydarzenia, które gromadzi czołowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Dzięki współpracy i wzajemnemu zaufaniu mamy okazję wspólnie promować i wspierać rozwój tych dziedzin, które z roku na rok stają się coraz bardziej innowacyjne.

Gala SLDE partnerzy

Gala SLDE zbiorowe

Gość specjalny Gali - Aga Zayran oraz prowadzący spotkanie Conrado Moreno wraz z Zarządem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Dziękujemy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych za wyróżnienie podczas Gali!
Podziękowania również ślemy do wszystkich prelegentów, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem na kongresie. Wasza obecność i wkład w rozwijanie medycyny estetycznej są nieocenione.

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner