Chirurgia plastyczna

Implanty Motiva

JOY™ by Motiva – wyjątkowy program powiększania piersi. Czym są implanty Motiva?

Powiększanie piersi nieprzerwanie cieszy się popularnością. Piękne, kształtne i duże piersi to marzenie wielu kobiet. Decyzja o zabiegu musi być świadoma i przede wszystkim przemyślana. Dlatego, wybierając implanty, należy stawiać na te, które dają gwarancję bezpieczeństwa i jakości. Takie właśnie cechy posiadają implanty Motiva. Teraz dostępne w ramach wyjątkowego programu JOY™ by Motiva, ze specjalnym planem wsparcia dla pacjentek. O zaletach tego programu i implantów Motiva opowiadają chirurdzy od lat współpracujący z tą marką.

Dlaczego implanty Motiva?

Wybierając spośród implantów dostępnych na rynku możesz decydować o kształcie, teksturze czy projekcji implantów. Wszystko po to, aby były one dopasowane idealnie do ciebie i tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Takie właśnie są implanty Motiva. Dlaczego jeszcze warto je wybrać?
Wyróżniają się one zarówno konsystencją żelu, jak i  powłoką, co znacznie rozszerza nam możliwości działań chirurgicznych. Każda kobieta, powiększając piersi czy rekonstruując je, oczekuje aby były naturalne, miękkie, bardzo przyjazne dla jej ciała. Implanty Motiva spełniają najlepiej tego typu oczekiwania. To umożliwia rekonstruowanie piersi przy użyciu techniki prepektoralnej, która daje w efekcie piersi o naturalnej konsystencji oraz naturalnej przesuwalności, pozbawionej czegoś, czego pacjentki bardzo nie lubią, a mianowicie animacji – mówi dr n. med. Jerzy Kolasiński, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej, właściciel Kliniki Kolasiński w Swarzędzu.

Wyjątkowość i naturalność

Pacjentki najczęściej oczekują naturalnych efektów. Taki właśnie rezultat dają implanty typu Ergonomix 2®. Są zaprojektowane tak, aby poruszać się naturalnie z ciałem pacjentki.
Charakteryzują się bardzo dużą elastycznością i absolutną pamięcią kształtu. Dzięki temu w naturalny sposób poddają się uciskom, napięciom i naprężeniem powstającym podczas codziennej aktywności fizycznej. Ogromną zaletą implantów, wynikającą z ich niespotykanej plastyczności, jest możliwość wprowadzenia ich do loży poprzez bardzo małe nacięcie lub specjalny tunel – tłumaczy dr n. med. Katarzyna Ostrowska-Clark, specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej, właścicielka Medimel w Szczecinie.
Technologia zastosowana w tych implantach na nowo definiuje jakość i wygodę, zarówno dla lekarza wykonującego zabieg, jak i przede wszystkim dla pacjentki.
Ergonomix 2® idzie o krok dalej. Sama powłoka, która otacza silikon, jest niezwykle elastyczna, a przy tym bardzo mocna. Proces implantacji jest krótszy, a jednocześnie bezpieczniejszy. Operacja jest bardziej precyzyjna i daje korzystne efekty – tłumaczy dr Janusz Jaworowski, specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej, założyciel kliniki Timeless w Warszawie. Co ciekawe, możliwości wprowadzenia implantów dają dodatkowe korzyści dla pacjentek. Ergonimix 2® stwarzają jeszcze większe perspektywy nawet u osób bardzo szczupłych. Dzięki tak delikatnym i naturalnym implantom możemy nawet u szczupłych pacjentek zdecydować się na technikę podpowięziową.

Program Joy by Motiva2

Jak działa program JOY™ by Motiva?

JOY™ by Motiva to zupełnie nowe doświadczenie powiększania piersi, na które składa się 5 filarów: jeszcze bezpieczniejszy wybór, wyjątkowe uczucie w dotyku, doświadczeni, wybrani lekarze, dedykowane programy wsparcia dla pacjentki i przynależność do społeczności.
Wybierając wkładkę Ergonomix 2®, pacjentka ma zapewniony udział w Programie JOY™ by Motiva, który obejmuje ochronę pacjenta. Ponadto jest do tego programu dołączony jeszcze stanik pooperacyjny oraz rękaw do implantacji endoprotezy przez bardzo małe nacięcie, które pozostawia znacznie mniejszą bliznę niż w normalnych warunkach. Implanty Motiva, które pozwalają wziąć udział w tym programie są najbardziej innowacyjnymi implantami, które do tej pory zostały wyprodukowane – dodaje dr Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej z Centrum Medycznego Bieńkowski w Bydgoszczy.
Program ten jest szczególnie dedykowany pacjentkom ceniącym sobie przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo i estetykę – mówi dr n. med. Małgorzata Kolenda, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej z Kliniki Kolasiński.

To, na co warto dodatkowo zwrócić uwagę w tym ekskluzywnym programie dla pacjentek, to fakt wydłużonej gwarancji oraz wyjątkowa inicjatywa - Woman’s Choice Program. Na czym polega ten program? Zapewnia wsparcie finansowe dla pacjentek, które wybrały implanty Ergonomix 2® w ramach programu JOY i zdecydują się na ich usunięcie w ciągu 2 lat od operacji, z zastrzeżeniem dodatkowych warunków, m.in. rejestracji implantów w ciągu 90 dni od operacji. Tego jeszcze nie było!

Chcesz wiedzieć więcej na temat programu JOY™ by Motiva? Sprawdź: www.motiva.info.pl/joy

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner