Nowości

Kosmetyki Medik8 słyną z idealnego połączenia wyselekcjonowanych składników, innowacyjnych technologii oraz pięknych zapachów.


Ta brytyjska marka, będąca liderem „zielonej chemii”, oferuje zarówno produkty do codziennej pielęgnacji, jak i pełną gamę kosmetyków gabinetowych.
Kluczem do sukcesu w pielęgnacji skóry jest witamina C i ochrona przeciwsłoneczna w dzień oraz witamina A w nocy. Skuteczność tej prostej strategii, nazywanej w skrócie CSA, została udowodniona podczas badań klinicznych. Potwierdzonym efektem jest minimalizacja oznak starzenia, przy jednoczesnej poprawie ogólnego zdrowia skóry.
Twórcy Medik8 to specjaliści w zakresie wykorzystania witaminy A, która uznawana jest za złoty standard w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Składnik ten nie tylko redukuje widoczne efekty starzenia, ale pomaga także zwalczyć niedoskonałości, przebarwienia, zapewniając jaśniejszą, bardziej stonowaną cerę. Wszystkie kosmetyki Medik8 zawierające witaminę A zostały opracowane z użyciem zaawansowanych technologii stabilizacji, które gwarantują dostarczanie witaminy A stopniowo, w małych dawkach, przez całą noc, nie wywołując podrażnień skóry.

Medik8 Witamina C

Medik8 Super C30 Intense serumSuper C30 Intense

Intensywne serum na dzień z witaminą C i kwasem ferulowym.
Wzbogać swoją poranną pielęgnację o intensywnie rozjaśniające serum Super C30 Intense. Zawartość 30% etylowanego kwasu askorbinowego (witamina C), wzmocnionego kwasem ferulowym zapewnia promienną skórę o świeżym wyglądzie. Zawarte w serum przeciwutleniacze wzmacniają wzajemnie swoje możliwości w zakresie zwalczania wolnych rodników, opóźniając procesy starzenia i poprawiając koloryt skóry.
Główne składniki: Etylowy Kwas L-Askorbinowy | Kwas Ferulowy | Witamina E

Medik8 Advanced Day Total Protect AAdvanced Day Total Protect

Krem nawilżający, zwalczający oznaki starzenia skóry, SPF 30 | 5* UVA
Najbardziej zaawansowany krem na dzień. Advanced Day Total Protect nie tylko zapewnia ochronę przeciwsłoneczną zarówno przeciwko UVA i UVB, ale również maksymalnie odżywia i nawilża suchą skórę. Zawarta w kremie technologia Anty-Pollution chroni przed zanieczyszczeniami środowiska, promieniowaniem podczerwonym, światłem niebieskim i anti-A.G.E, skutecznie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry. Pomimo wysokiej ochrony przeciwsłonecznej (SPF 30 i 5* UVA), krem pozostaje lekki, a niewidoczne wykończenie sprawia, że jest idealnym, codziennym kremem pielęgnacyjnym.
Główne składniki: Filtry UV | Olej z nasion Moringa | Karnozyna

Medik8 Crystal Retinal 6Crystal Retinal

Intensywne serum przeciwstarzeniowe.
Przełomowy krem z retinaldehydem, wyjątkową formą witaminy A. Retinaldehyd działa do 11 razy szybciej niż klasyczne formy retinolu, a także posiada właściwości przeciwbakteryjne. Bezkonkurencyjny w swojej skuteczności, w widoczny sposób minimalizuje oznaki przedwczesnego starzenia się skóry, jednocześnie ograniczając pojawianie się niedoskonałości.
Główne składniki: Kapsułkowany aldehyd retinowy | Kwas hialuronowy | Witamina E

www.medik8.pl/

Materiał promocyjny Partnera.

Facebook

reklama
P - Kongres Dermatologii Est.
reklama
Face & Body Winter Forum
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner