Nowości

Jak wygląda sztandarowy zabieg enzymatyczny na skórę marki DMK?

Marka DMK istnieje od pięćdziesięciu lat i jest liderem wśród profesjonalnych kosmeceutyków opartych na składnikach roślinnych, enzymach, aminokwasach i peptydach.  Jej założyciel - Danne Montague-King – jest doktorem biochemii i farmakologii, pracuje w USA, w Kalifornii.
Stworzył on słynną koncepcję USUNĄĆ - ODBUDOWAĆ - CHRONIĆ - WSPIERAĆ, która zrewolucjonizowała działania kosmetologów.
Profesjonaliści DMK łączą takie sztandarowe zabiegi jak terapia enzymatyczna, „inteligentne" peelingi, które nie niszczą skóry, zabiegi szybkiego upiększania i głębokiego przebudowywania skóry.

Terapia enzymatyczna - główny zabieg DMK -  sprzyja aktywacji procesów biochemicznych w skórze, wywołując homeostazę komórkową. Efekt plazmatyczny po terapii enzymatycznej, po którym na skórze można zauważyć „mapę topograficzną" naczyń włosowatych, wskazuje, że naczynka te są wypełnione nową dawką krwi, wzbogaconej o tlen i składniki odżywcze.
Jest to wielofunkcyjny zabieg, który zagęszcza skórę, stymuluje hydrolizę martwych komórek, pod wpływem odwróconej osmozy napina i tonizuje obwisłą skórę ciała, stymuluje syntezę kolagenu, przywraca integralność strukturalną skóry, koryguje prawie wszystkie patologie, stymuluje gojenie się ran, zapewnia profilaktykę pojawienia się blizn.

www.danne.pl

Oto jak przebiega ten zabieg (wideo).

Media

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner