Wprowadzenie na polski rynek innowacyjnej platformy szerokopasmowego światła BB – Super Veloce to nowy rozdział w kategorii nieinwazyjnych technologii odmładzających i poprawiających kondycję skóry. Na konferencji prasowej w klinice Estell, zorganizowanej przez krajowego dystrybutora – EuroScaleMed, mieliśmy okazję poznać bliżej zalety tego urządzenia. Czym cechuje się terapia Super Veloce? Przeczytajcie!

Super Veloce już dostępny na polskim rynku!

Super Veloce to platforma szerokopasmowego światła BB klasy premium, która od innych dostępnych na rynku technologii nieinwazyjnych wyróżnia się skutecznością na poziomie zaawansowanych systemów laserowych. System cieszy się pozytywnymi opiniami zagranicznych specjalistów medycyny i pacjentów, a dzięki polskiemu dystrybutorowi – firmie EuroScaleMed – od teraz również rodzime gabinety i pacjenci mogą czerpać korzyści z nowej technologii.

reklama
Art2 - Sunekos

Wskazania do zabiegów z Super Veloce

Duża moc i precyzja działania sprawiają, że Super Veloce to idealne rozwiązanie w zabiegach odmładzających (poprawa napięcia i zagęszczenia skóry), leczeniu trądziku, zmian naczyniowych i przebarwień skóry (tonowanie) oraz usuwaniu owłosienia. Certyfikacja medyczna i innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują, że terapia charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu oraz wyjątkowo krótkim okresem rekonwalescencji. Super Volce skrywa w sobie jeszcze wiele innych zalet…

Nowosc Super Veloce w klinice Estell 2

Wyjątkowa technologia

Urządzenie wyposażono w filtry o szerokim spektrum długości fal, które w inteligentny sposób dostosowują parametry pracy Super Veloce do sugerowanych wartości (dostępnych aż 4800 możliwości), aby zabiegi zawsze były maksymalnie skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Co więcej, bezpieczeństwo i jakość systemu potwierdza certyfikacja medyczna.

System wyposażono w dwa wyjątkowe filtry: wąskopasmowy PW500, który przepuszcza spektrum światła od 500 do 600 nm i służy leczeniu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych, oraz specjalistyczny filtr szerokopasmowy NT800 przepuszczający od 800 do aż 1400 nm! Dzięki temu powstała flagowa procedura N-Tight, która penetruje głęboką warstwę skóry właściwej, aby zapewnić niezrównany efekt odmładzająco-napinający.

Technologia Square Pulse gwarantuje stały, wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Super Veloce utrzymuje energię w granicach aż 95% stabilności i dokładności – konkurencja nie jest w stanie dorównać pod tym względem Super Veloce! Ponadto, jeden impuls składa się w rzeczywistości z 20 subimpulsów, co zwiększa zarówno precyzję dawkowania energii, jak i profil bezpieczeństwa oraz odczuwalny komfort pacjenta podczas zabiegu. O komfort dba również chłodzenie szkłem szafirowym, co potwierdzają pacjenci, opisując zabieg jako bezbolesny i przyjemny.

Nowosc Super Veloce w klinice Estell 5

To wszystko nie byłoby możliwe bez wyjątkowego źródła mocy Super Veloce, które stanowi podwójna lampa. To istotne rozwiązanie dla stabilności i dokładności energii, gdyż każda lampa korzysta jedynie z połowy potrzebnej mocy, a jej żywotność określono na aż milion impulsów! Dzięki wyrafinowaniu technologicznemu Super Veloce jest jednym z najskuteczniejszych i najtrwalszych urządzeń segmentu premium, zapewniając przy tym minimalne koszty eksploatacji dla gabinetów. Wykorzystuje nieinwazyjną technologię o skuteczności porównywalnej do laseroterapii!

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: 20-lecie marki IWOSTiN!

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

  • Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji!
    Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji! Przygotowaliśmy dla was zestawienie kosmetycznych hitów miesiąca. Znajdziecie tu bestsellery i nowości, które warto znać! Wraz z nadejściem wiosny, przyszedł czas na odświeżenie…
  • Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia
    Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia Proces starzenia się okolicy oka jest bardzo złożony. To właśnie ten obszar często jako pierwszy zaczyna zdradzać oznaki upływającego czasu. Jednym z największych…
  • Gdy skóra potrzebuje odbudowy!
    Gdy skóra potrzebuje odbudowy! Rodzimy się zwykle z nieskazitelnie gładką skórą. Jednak w trakcie całego życia ulega ona uszkodzeniom. W efekcie chorób, urazów, ale też procesów starzenia,…
Baner