Wydarzenia

Brazilian Bond Builder – Master Class z twórcą marki

Brazilian Bond Builder – Master Class z twórcą marki

Zdrowa koloryzacja włosów, bez łamania ich wiązań – czy to możliwe? Tak! Dowiedzieliśmy się tego podczas Master Class marki Brazilian Bond Builder. Spotkanie poprowadził gość specjalny Thomas Duffy, artysta i twórca produktów b3 Brazilian Bond Builder, czyli przełomowych, profesjonalnych kosmetyków, które penetrują warstwę korową włosa i ponownie łączą zerwane podczas usług koloryzacji lub rozjaśniania wiązania w łusce, korze, a także pomiędzy łuską a korą włosa.

Koloryzacja i pielęgnacja na mistrzowskim poziomie

Brazilian Bond Builder Master Class to wydarzenie, które zgromadziło prawdziwych pasjonatów fryzjerstwa, dla których priorytetem jest nie tylko doskonały wygląd fryzury, ale przede wszystkim zdrowie włosów.

Spotkanie poprowadził gość specjalny Thomas Duffy - urodzony i wychowany w Nowym Jorku, Globalny Edukator – artysta i twórca produktów w b3 Brazilian Bond Builder. Posiada on ponad dziesięcioletni staż w branży, podczas którego zdobył doświadczenie w pracy z klientem, w prowadzeniu salonu, w krajowej i międzynarodowej edukacji/artyzmie scenicznym. Na początku swojej kariery zademonstrował i wykonał fryzurę w Japonii w Disney Tokyo. Od tego czasu poświęcił się edukacji oraz pracował z celebrytami, zyskał popularność w Social Mediach. Podróżuje po świecie, aby uczyć i dzielić się z innymi stylistami i właścicielami salonów, wskazówkami dotyczącymi budowania biznesu.

Jego misją jest pomaganie stylistom w rozwoju i ulepszaniu usług, a także dzielenie się wiedzą jak wykorzystywać maksymalnie i ekonomicznie czas pracy – osiągnął to, korzystając z ulepszeń usług salonowych i niesamowitych zabiegów stworzonych przez b3 Brazilian Bond Builder. Rozwijając swoją działalność, Duffy oferował luksusowe opcje usług i handlu detalicznego, dostarczając innowacyjne narzędzia nie tylko do świadczenia usług, lecz również do rozwiązywania codziennych problemów klientów salonów. Podchodzi indywidualnie i z troską do klienta zasiadającego u niego w fotelu zapewniając każdemu szansę na przywrócenie pewności siebie.

Brazilian Bond Builder Master Class i spotkanie z twórcą marki pokazało, że piękno fryzury zawsze musi iść w parze z jej zdrowiem, a wspaniałe rezultaty koloryzacji są możliwe do osiągnięcia, bez rezygnacji z dbałości o kondycję włosów.

B3 Brazilian Bond Buldier

Znasz b3 Brazilian Bond Builder?

B3 to przełomowe profesjonalne produkty, które penetrują warstwę korową włosa i ponownie łączą zerwane podczas usług koloryzacji lub rozjaśniania wiązania w łusce, korze, a także pomiędzy łuską a korą włosa, dzięki użyciu opatentowanego kopolimeru na bazie oleju (system bezwodny). Do dyspozycji mamy produkty do salonów fryzjerskich, które np. mogą być dodawane do mieszania ze wszystkimi formułami procesów koloryzacji włosów, dla jednoczesnej rekonstrukcji odbudowy wiązań, nie wymagając dodatkowego czasu działania oraz terapie, które zapewniają natychmiastową naprawę i długotrwałą pielęgnacyjną ochronę dla włosów ekstremalnie zniszczonych i poddanych zabiegom chemicznym. Ale także produkty do pielęgnacji domowej dla wszystkich odcieni z przełomową technologią, aby utrzymać włosy mocne i utrwalać kolor pomiędzy wizytami.

  • Pomagają zapobiegać złamaniom
  • Zachowują żywy kolor
  • Minimalizują blaknięcie koloru
  • Chronią przed UVA/UVB
  • Bez silikonu
  • Przedłużają ochronę b3 Demi Permanent z 12 do 15 myć

Thomas DuffyThomas Duffy – artysta i twórca produktów w b3 Brazilian Bond Builder

 

 

 

 

Sprawdź także: Kosmetyczne hity – wybór redakcji! Listopad 2023

Facebook

reklama
P - Laha
reklama
P - Face & Body
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner