Wydarzenia

Targi Douglas Skincare Weeks - wydarzenie dla miłośniczek kosmetyków i pielęgnacji

Targi Douglas Skincare Weeks - wydarzenie dla miłośniczek kosmetyków i pielęgnacji

Już 16 stycznia w Warszawie odbędą się targi beauty DOUGLAS SKINCARE WEEKS. Jeśli pielęgnacja jest twoją pasją, lubisz testować i poznawać nowości jako pierwsza, kochasz kosmetyki - nie może Cię tam zabraknąć! By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na stronie www.skincareweeks.pl. Nie zwlekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Podczas DOUGLAS SKINCARE WEEKS wszystko kręcić się będzie wokół piękna skóry! Dowiesz się więcej o najnowszych trendach w pielęgnacji, odkryjesz sekrety naturalnego blasku, poznasz bogate w minerały składniki, a także produkty do twarzy, włosów i ciała, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce.

W programie przewidziano min.: spotkanie z ponad 50 światowymi markami, rozmowy i panele dyskusyjne z ekspertami pielęgnacyjnymi marek premium, personalizowaną analizę stanu skóry i dobór rytuału pielęgnacyjnego, bezpłatne konsultacje dermatologiczne, dietetyczne i trychologiczne. Zostanie także poruszony temat prewencji nowotworów skóry. Na miejscu będzie możliwość  zbadania znamion skóry, a w pop-upie Douglas x VISIA przeprowadzenie diagnozy stanu jej zdrowia jednym z najnowocześniejszych aparatów.

Uczestnicy otrzymają wyjątkowe prezenty: zestaw pięciu miniatur produktów pielęgnacyjnych, voucher zniżkowy na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz na douglas.pl.

Douglas Skincare

– DOUGLAS SKINCARE WEEKS to wyjątkowe wydarzenie w świecie beauty. Jedyna tego typu okazja, by jednego dnia i w jednym miejscu nasze konsumentki mogły spotkać się z ekspertami, poznać najnowsze trendy pielęgnacyjne,  przeprowadzić diagnozę kondycji swojej skóry i dobrać pielęgnację szytą na miarę. W Douglas myślimy omnikanałowo, dlatego działania edukacyjne oraz oferta promocyjna skoncentrowana wokół pielęgnacji dostępna jest w perfumeriach na terenie całej Polski oraz na Douglas.pl przez cały styczeń  mówi Katarzyna Mauduit, dyrektorka marketingu PL& CEE w Douglas.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie organizatora: skincareweeks.pl. Liczba miejsc ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz!

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: Kosmetyczne hity – wybór redakcji! Grudzień 2023

Facebook

reklama
P - Kongres Dermatologii Est.
reklama
Beauty by Touch Congress
reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner