Wydarzenia

Spotkanie o pięknie z marką Remé

Spotkanie o pięknie z marką Remé

12 marca 2024 dziennikarze z najważniejszych magazynów poradnikowych, luksusowych i branżowych, a także przedstawiciele popularnych portali internetowych oraz influencerzy mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym, którego głównym bohaterem był… kolagen. Swoje sposoby na dbanie o siebie zdradziła też aktorka Marieta Żukowska, ambasadorka marki.

We wtorkowe popołudnie 12.03 marka Remé zaprosiła do urokliwego warszawskiego hotelu Verte przedstawicieli mediów i influencerów do rozmowy i wymiany doświadczeń na temat pielęgnacji i holistycznego dbania o siebie. Spotkanie poprowadziła prezenterka Agnieszka Borysiuk. Zaproszeni eksperci: Marta Bem  - kosmetolog z wieloletnim stażem, pasjonatka
i znawczyni Ajurwedy oraz ambasadorka holistycznego podejścia do piękna podzieliła
się swoimi spostrzeżeniami na temat pielęgnacji, a Krzysztof Czerwiński - Doradca Medyczny USP Zdrowie tłumaczył, na czym polega fenomen kolagenu, jak wybrać skuteczny suplement i czy… kolagen działa, rozwiewając część mitów na temat tego popularnego składnika. Zaproszeni eksperci odpowiadali też na wnikliwe pytania zaproszonych gości.

Reme

Wiele emocji wzbudziła obecność Mariety Żukowskiej, jednej z najbardziej utalentowanych aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia, która od początku istnienia Remé
z wdziękiem pełni rolę ambasadorki marki. Aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami
na temat suplementu – w końcu od wielu miesięcy jest jego wierną użytkowniczką.

W ramach wydarzenia dla gości przygotowano stację kolagenową, w której można było spróbować różnych smaków Kolagenowej Formuły Piękna Remé. Chętni mogli też skorzystać z profesjonalnego badania skóry przy użyciu nowoczesnego urządzenia, które przeprowadzali doświadczeni kosmetolodzy. Kuluarowe rozmowy umilał koncert fortepianowy, pyszne jedzenie, a toast wznoszono niczym innym, jak Kolagenową Formułą Piękna Remé.

Reme spotkanie prasowe 2

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: Mniej plastiku w oceanach dzięki marce Neboa

Facebook

reklama
P - Laha
reklama
P - Face & Body
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner