Wydarzenia

Nowa ambasadorka marki Jan Marini - Magdalena Lamparska

Nowa ambasadorka marki Jan Marini - Magdalena Lamparska

Ponadczasowo piękna, zmysłowa i z charakterem. Z jednej strony zwiewna i delikatna, z drugiej odważna i konkretna. Wie kim jest, czego chce i dokąd zmierza. Magdalena Lamparska została nową ambasadorką marki Jan Marini. 

Magdalena Lamparska, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, nazywana jest „jedną z piękniejszych i utalentowanych aktorek telewizyjnych, filmowych i teatralnych.” Obecnie możemy oglądać ją na ekranach kin, telewizorów oraz deskach teatru. W swoich kreacjach aktorskich zaskakuje różnorodnością. Rozwija swoją karierę także za oceanem. Dzieli życie na dwa kraje - pracuje zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Aktorstwo jest dla niej poszukiwaniem nowych przestrzeni i tożsamości. Lubi zmiany. Chce opowiadać ważne historie, zarówno teatralnie jak i filmowo.

Ponadto współtworzy Fundację GERLSY, której celem jest tworzenie kobiecych historii i ich ekranizacja. To organiczna inicjatywa, która zajmuje się pisaniem scenariuszy, gdzie główne bohaterki to kobiety. Zrodziła się z chęci wsparcia kobiecego głosu.

konferencja Jan Marini

Czym wyróżnia się marka Jan Marini? Co warto o niej wiedzieć?

To co wyróżnia markę JM to przede wszystkim składy produktów, ich konsystencje oraz skuteczność produktów potwierdzona przez niezależne ośrodki badawcze, co ma potwierdzenie w artykułach w JDD w USA. Marka powstała w 1994 roku jednakże znacznie wcześniej jej założycielka poszukiwała skutecznych receptur kosmetycznych. Sama jako nastolatka zmagała się z trądzikiem zatem poszukiwała substancji aktywnych które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji. Wszystko zaczęło się od kwasu glikolowego który wówczas nie był tak powszechny jak obecnie. Jako pierwsza wprowadziła rozpuszczalną w tłuszczach witaminę C w synergii z DMAE, pierwszy produkt z TGF beta 1, posiadają wyłączny patent na tymozynę beta 4 w pielęgnacji skóry. Opracowała także pierwszy w historii antyoksydacyjny filtr przeciwsłoneczny oraz JM jest pierwszą firmą, która połączyła kwas glikolowy, salicylowy i azelainowy w jeden produkt wielofunkcyjny.

Jaka jest filozofia pielęgnacji Jan Marini?

Marka Jan Marini, będąca liderem w dziedzinie pielęgnacji skóry dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, oferuje kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają na różnorodne potrzeby skór wymagających odnowy, korekcji i rewitalizacji. Produkty zostały tak opracowane aby odpowiadały na różne potrzeby skóry i dostosowane są do szerokiej grupy odbiorców. Mogą być stosowane zarówno przez osoby dojrzałe jak i nastolatków, a kremy z filtrem mogą być stosowane już od 6 miesiąca życia dziecka. Kosmetyki Jan Marini wyróżnia także fakt, iż opracowane formuły terapeutyczne przynoszą widoczne efekty bez wyłączania klienta z codziennej aktywności społecznej i sportowej.

Jan Marini kosmetyki

Jaki jest bestseller marki?

Najlepiej sprzedającym się produktem Jan Marini jest Skin Care Management System to 5-częściowy zestaw przeciwstarzeniowy składający się ze środka do oczyszczania twarzy, serum, lotionu, kremu do twarzy i kremu przeciwsłonecznego do twarzy. To, co sprawia, że zestawy do pielęgnacji skóry Jan Marini są tak wyjątkowe, to sposób, w jaki zostały starannie opracowane, aby zmaksymalizować skuteczność każdego składnika. Różne składniki muszą mieć różne poziomy pH, a niektórych składników nie można łączyć bez utraty aktywności, dlatego Jan Marini starannie opracował system SCMS, który gwarantuje, że odpowiednie formuły zostaną zastosowane we właściwej kolejności, aby uzyskać jak najwięcej z każdego z nich. 

Czy marka Jan Marini posiada w swojej ofercie kuracje profesjonalne/gabinetowe?

Procedury zabiegowe mogą być personalizowane w zależności od aktualnych potrzeb skóry, rozpoczynając od nieco bardziej delikatnego, enzymatycznego odświeżania naskórka, czy też intensywniejszych eksfoliacji na bazie kwasu glikolowego. Zabiegi znajdą zastosowanie zarówno w przypadku niedoskonałości skórnych, takich jak przebarwienia, anti aging czy suchość skóry, jak również dostarczą efektów bankietowych - napięcia i rozświetlenia skóry typu „glass skin”. Kluczem do uzyskania takich rezultatów jest połączenie niewymagającej rekonwalescencji eksfoliacji z działaniem na substancjach aktywnych (takich jak retinol, kwasy złuszczające, peptydy czy witamina C). Dopełnieniem są także procedury na dłonie, oczy i usta, które mogą zostać wplecione do każdego zabiegu na twarz lub stosowane samodzielnie.

Czy produkty i zabiegi Jan Marini mogą być dopełnieniem kuracji u lekarzy medycyny estetycznej/dermatologa?

Zabiegi mogą stanowić doskonałe dopełnienie bardziej agresywnych procedur w gabinecie, ale mogą być także stosowane w synergii wraz z zabiegami aparaturowymi, hi-tech, jak również uzupełniać zakres procedur medycznych stosowanych w gabinetach lekarskich (laseroterapia czy zabiegi medycyny estetycznej). Liczne produkty Jan Marini posiadają badania potwierdzające skuteczność terapii łączonych w zakresie pielęgnacji domowej i inwazyjnych procedur gabinetowych, przedłużających ich skuteczności wzmacniających ich działanie. Taki zakres procedur odpowiada na potrzeby współczesnego pacjenta i pozwala na dostosowanie zabiegu do jego stylu życia. To sprawia, że są bardzo chętnie wybierane przez Klientów oczekujących sprawdzonych i efektywnych rezultatów.

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: Kosmetyczne hity – wybór redakcji! Kwiecień 2024

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner