Wydarzenia

Sympozjum Laser and Health Academy - LA&HA

Sympozjum Laser and Health Academy - LA&HA

Już w październiku, w Jachrance pod Warszawą, odbędzie się kolejna polska edycja prestiżowego sympozjum Laser and Health Academy. To wyjątkowe wydarzenie dla lekarzy interesujących się laseroterapią!

To międzynarodowe wydarzenie, organizowane od 12 lat przez powstałą w Słowenii Laser and Health Academy, podczas którego eksperci z całego świata dzielą się najnowszymi doświadczeniami w zakresie laseroterapii - procedurami, wynikami badań klinicznych i efektami leczenia.
LA&HA jest organizacją szkoleniową, oferującą lekarzom profesjonalne kursy, szkolenia i sympozja z zastosowania laserów w stomatologii, medycynie estetycznej, ginekologii i chirurgii, z udziałem ekspertów klinicznych z całego świata.
Spotkanie odbędzie się w dniach 24-26 października 2024, w Hotelu Warszawianka, w Jachrance koło Warszawy. Równolegle prowadzone będą dwa programy: dla lekarzy medycyny (główne tematy wiążą się z laseroterapią w medycynie estetycznej) i dla lekarzy dentystów.
LAHA 2022
Opiekunem merytorycznym wydarzenia jest profesor Leonardo Marini, od ponad czterdziestu lat zaangażowany w rozwój technik laserowych w medycynie. Jest on chirurgiem dermatologiem, specjalizującym się zarówno w dermatologii, jak i chirurgii ogólnej. Pełni funkcję dyrektora naukowego w The Skin Doctors Center w Trieście, jednej z najbardziej zaawansowanych klinik dermatochirurgicznych w północnych Włoszech.
W 1990 roku uczestniczył w założeniu ESMS w Portugalii, a w 1996 roku był współzałożycielem Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Laserowej (ESLD). Jest także współzałożycielem Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Jako przewodniczący grupy zadaniowej EADV ds. laserów i EBD jest zaangażowany w program nauczania EADV Fostering Dermatology, w ramach którego prowadzi kursy z zakresu dermatologii laserowej i chirurgii mikrograficznej Mohsa.
Opiekunem merytorycznym programu stomatologicznego jest prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak - Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, która twierdzi, że nie wyobraża sobie pracy w gabinecie stomatologicznym bez urządzeń laserowych. Otwiera one możliwości, które w inny sposób są nie do osiągnięcia lub wymagają zastosowania kilku procedur wydłużających czas leczenia i zmniejszających efektywność.
Szczegółowe informacje na temat programu Sympozjum, wykładowców i imprez towarzyszących znajdują się na stronie wydarzenia: www.laha.pl

LAHA Poland Logo 2024

Facebook

reklama
P - Laha
reklama
P - Face & Body
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner