SPA dla mężczyzn

Mężczyzna w SPA

Myślisz, że SPA są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet? To już przeszłość! Najnowsze badania wskazują na to, że coraz więcej mężczyzn wybiera właśnie SPA jako miejsce odpoczynku.

W ciągu ostatnich kilku lat rynek SPA dedykowany męskiej części populacji znacząco się rozrósł. To kolejny dowód na to, że mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do wyglądu i konsekwentnie przejmują pewne nawyki pielęgnacyjne, które kiedyś były wyłącznie domeną kobiet. Według International Spa Association w ciągu ostatnich kilku lat liczba mężczyzn odwiedzających SPA wzrosła o 21 procent. Właściciele uzdrowisk i salonów SPA odnotowali ten trend i coraz częściej w swojej ofercie umieszczają zabiegi dedykowane dla mężczyzn. Przeważnie są to różnego rodzaju masaże, usuwanie włosów, zabiegi laserowe na blizny potrądzikowe i mniej ekstremalne peelingi chemiczne.

shutterstock 128560190

SPA dla mężczyzn

Doskonałym przykładem SPA dedykowanego mężczyznom jest Afrodyta SPA & Wellness Resort. Bogata baza zabiegowa urzeka tu nie tylko kobiety, ale coraz częściej również mężczyzn. Każdy odnajdzie to, co lubi – kuchnia bazująca na domowej tradycji i w pełni naturalnych produktach, pozyskiwanych regularnie od okolicznych rolników. Tradycja i natura łączą się tu nowoczesnością, nurtem slow food zgodnym z filozofią slow life. Nowe smaki w zaskakującym wydaniu to kuchnia idealna dla każdego wymagającego mężczyzny. Dodatkowo Afrodyta SPA&Wellness Resort to miejsce idealne dla lubiących spędzać czas aktywnie. Tuż przy hotelu znajduje się ścieżka dla biegaczy.

Prawdziwy raj dla ciała czeka jednak na każdego mężczyznę w SPA. Zabiegi dedykowane panom, pielęgnacja twarzy oraz masaże ciała – od sportowych po masaże orientalne. Szczególnym powodzeniem cieszą się oryginalne rytuały balijskie, wykonywane przez masażystki przybyłe z dalekiej wyspy Bali. Taki rytuał, odprężający ciało i kojący zmysły, dedykowany jest mężczyznom spragnionym spokoju i relaksu.

Każdy aktywny mężczyzna chętnie skorzysta ze sportu – Nordic Walking, wycieczki rowerowe, gimnastyka, pod okiem trenera lub indywidualnie. Afrodyta Spa & Wellness Resort to miejsce, które potwierdza, że SPA nie jest wyłącznie dla kobiet. To idealne miejsce, w którym dba się o mężczyznę w każdym calu. Następnym razem, gdy poczujesz potrzebę, by uciec od stresu lub po prostu nieco się zrelaksować, nie wahaj się wybrać do SPA. Dbanie o siebie to powód do dumy!

 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
IADE Akademia
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner