Nowości

Kompleksowa odnowa skóry z Linerase

Kompleksowa odnowa skóry z Linerase

Dwa lata temu na rynku medycyny estetycznej pojawiła się nowa generacja atelokolagenu marki LINERASE, stosowanego w celu regeneracji skóry. Teraz terapia została wzbogacona o trzy nowe produkty – Peel Off, Restoring Mask oraz Anti-Aging Cream.

Piękna i jędrna skóra to marzenie wielu kobiet. Niestety upływający czas negatywnie wpływa na kondycję skóry. Po 25 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, rozpoczyna się nieodwracalny i nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Skóra traci swą elastyczność, jest cieńsza, wiotka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. W jaki sposób opóźnić procesy starzenia by cieszyć się młodzieńczym wyglądem jak najdłużej? Jednym z rozwiązań jest medycyna estetyczna, która oferuje zabiegi, które w sposób naturalny i małoinwazyjny utrzymają skórę w dobrej kondycji, przywracając jej świeżość i dawny blask. Jedną z terapi stosowanych w tym zakresie jest LINERASE.

Na czym polega terapia?

LINERASE stanowi nową generację heterologicznego kolagenu typu I. Biomateriał Linerase charakteryzuje się tzw. podwójnym mechanizmem: z jednej strony stymuluje on obecne w skórze fibroblasty do produkcji włókien endogennego kolagenu z drugiej zaś strony pobudza proliferację nowych fibroblastów, które również będą syntetyzowały nowe, młode włókna kolagenowe. W ten sposób Linerase tworzy optymalne warunki do odbudowy i regeneracji skóry.

Jak wygląda przebieg terapii?

Cała procedura składa się z 3 etapów zabiegowych:

I ETAP - Linerase Peel Off

Bioregeneracja na poziomie naskórkowym.
Aby skóra była dobrze przygotowana do właściwego zabiegu powinna być dokładnie oczyszczona. Linerase Peel Off poprzez działanie retinolu, witaminy C, kwasu glikolowego, cytrynowego, HA, kolagenu oraz polipeptydów pozwala na oczyszczenie oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka. Zabieg ten zmiękcza, nawilża i wygładza skórę, zwiększając przenikanie substancji aktywnych. Tak przygotowana skóra znacząco zwiększa (gwarantuje) właściwe działanie kluczowego tj. drugiego etapu terapii - iniekcji atelokolagenu Linerase. Po zastosowaniu Peel Off skóra jest aksamitna w dotyku i nabiera wyjątkowego blasku. Linerase Peel Off wzbogaca terapię poprzez działanie na płytsze warstwy skóry.

II ETAP – Zabieg właściwy

Aplikacja atelokolagenu Linerase w określone miejsca na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach to najistotniejszy etap terapii. Kolagen nowej generacji Linerase to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I wformie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, wygładzają się drobne zmarszczki, poprawia się jej sprężystość, a w efekcie po prostu wygląda młodziej.

III ETAP - Linerase Restoring Mask - Ukojenie po zabiegu

Nakładana jest na skórę bezpośrednio po aplikacji atelokolagenu Linerase. Lekarz wykonuje delikatny masaż, podczas którego maseczka ulega całkowitemu wchłonięciu. Zastosowanie Linerase Restoring Mask intensywnie koi, przyspiesza proces gojenia oraz regeneracji skóry po zabiegu. Linerase Restoring Mask działa uszczelniająco na naczynia krwionośne, hamuje transepidermalną utratę wody (TEWL) wpływając na jej elastyczność i właściwy poziom nawilżenia. W składzie Linerase Restoring Mask znajduje się między innymi: kwas hialuronowy, cynk, wyciąg z aloesu, nagietka, rumianku oraz oczaru wirgilijskiego.

Domowa pielęgnacja 

Linerase Anti-Aging Cream to preparat, który pozwala kontynuować pielęgnację w domu, w rezultacie znacząco przedłużając odmładzające efekty terapii. Linerase Anti-Aging Cream zastosowany po zabiegu widocznie łagodzi podrażnienia. Działa na płytsze warstwy skóry, bioregeneruje na poziomie naskórkowym. Może też być stosowany samodzielnie jako zabieg odnawiający i wygładzający skórę rano lub wieczorem. W jego składzie znajdziemy między innymi substancje takie jak: antyoksydanty, kolagen, pantenol, witaminę F, a także flawonoligan Sylibinę, pozyskiwany z łupin nasiennych ostropestu plamistego o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym.

Pierwsze 3 etapy terapii Linerase są wykonywane w gabinecie medycznym w czasie jednej sesji zabiegowej. Dzięki wprowadzeniu Anti-Aging Cream pacjent otrzymuje możliwość kontynuacji terapii w domu.

Cena terapii Linerase: 1 200 – 1 500 zł

Więcej na temat zabiegu na stronie: www.linerase.pl

Facebook

reklama
P - Kongres Dermatologii Est.
reklama
Beauty by Touch Congress
reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner