Maybelline New York Music Stories vol. 2  – wydarzenie, o którym trzeba usłyszeć

Maybelline New York Music Stories vol. 2 – wydarzenie, o którym trzeba usłyszeć

13 kwietnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie Maybelline New York Music Stories.W budynku Focus w Warszawie na jednej scenie spotkał się świat muzyki, najnowsze technologie i najgorętsze trendy makijażowe prosto z Nowego Jorku. Nie mogło tam zabraknąć również naszej redakcji. Oto relacja z wydarzenia! 

Marka Maybelline New York po raz kolejny zabrała nas w podróż do tętniącego życiem Nowego Jorku. Tym razem dzięki najnowszym technologiom Goście mogli przenieść się prosto na Times Square – wizytówkę Nowego Jorku słynącą z zapierających dech w piersiach wielkoformatowych multimedialnych reklamach. Gra świateł, kolorów i dźwięków pozwoliła w pełni poczuć klimat metropolii.

Maybelline New York Music Stories make up

Maybelline New York Music Stories make up 2

Maybelline New York Music Stories to wyjątkowe multisensoryczne widowisko oddziałujące na wszystkie zmysły. Dzięki sztuce audiowizualnej w czasie rzeczywistym można było odbyć fascynującą podróż do Nowego Jorku - miasta trendów, sztuki, wyjątkowej architektury. Ale to koniec technologicznych nowinek! Podczas eventu goście mieli okazję stworzyć własnego… avatara.

Na tej nowojorskiej wystąpili artyści młodego pokolenia, m.in. Nita (Anita Dudczak) – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, influencerka oraz jedna z najnowszych twarzy marki Maybelline New York Swoje umiejętności wokalne szlifowała m.in. w Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Film, w którym naśladuje głosy innych wokalistek, stał się viralem na całym świecie. Nita nawiązała współpracę z wytwórnią Kayax, w której pracuje nad swoją pierwszą płytą.

Maybelline New York Music Stories produkty

Wizyta w Nowym Jorku podczas MNY Music Stories vol. 2 była również jedyną i niepowtarzalną okazją do udziału w pokazie makijażowych trendów autorstwa Klaudii Jóźwiak, Official Make-Up Artist Maybelline New York. Tego dnia odbył się też launch nowości produktowych: tuszu The Falsies Surreal, podkładu SUPER STAY 24H SKIN TINT i 5-ciu nowych odcieni viralowej pomadki Super Stay Vinyl Ink.

Maybelline New York Music Stories gwiazdy

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: Przewodnik po certyfikatach kosmetycznych – co oznaczają?

 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

  • Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji!
    Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji! Przygotowaliśmy dla was zestawienie kosmetycznych hitów miesiąca. Znajdziecie tu bestsellery i nowości, które warto znać! Wraz z nadejściem wiosny, przyszedł czas na odświeżenie…
  • Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia
    Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia Proces starzenia się okolicy oka jest bardzo złożony. To właśnie ten obszar często jako pierwszy zaczyna zdradzać oznaki upływającego czasu. Jednym z największych…
  • Gdy skóra potrzebuje odbudowy!
    Gdy skóra potrzebuje odbudowy! Rodzimy się zwykle z nieskazitelnie gładką skórą. Jednak w trakcie całego życia ulega ona uszkodzeniom. W efekcie chorób, urazów, ale też procesów starzenia,…
Baner