Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej na każdą kieszeń

Zabiegi medycyny estetycznej na każdą kieszeń

Coraz więcej osób korzysta z możliwości, jaką dają tanie zabiegi odmładzające. Opadnięte powieki, liczne zmarszczki, pajączki i inne wady naszej urody spowodowane są zbyt szybkim tempem życia oraz wpływem środowiska, które jest coraz bardziej zanieczyszczone. Skóra szybciej się starzeje, co uwydatnia jej niedoskonałości. Na szczęście zabiegi medycyny estetycznej są dziś dostępne od ręki dla większości z nas.

Medycyna estetyczna dostępna dla każdego

Nie musimy robić drogich operacji plastycznych, aby poprawić swój wygląd. Gabinety medycyny estetycznej oferują tanie i stosunkowo proste zabiegi, które ukryją nasze niedoskonałości. Rynek jest dziś polem walki o klienta, więc często możemy skorzystać z rabatów i promocji. Dodatkowo, przy większych zabiegach gabinety oferują możliwość płatności w ratach, co również pomoże nam w podjęciu decyzji.

Jakie zabiegi są najczęściej stosowane?

 •     mezoterapia, czyli dostarczanie bezpośrednio do skóry substancji leczniczych i regenerujących. Zregenerowana i nawilżona twarz nabiera rumieńców i sprawia, że wyglądamy młodziej. Zabieg poprawia kolorystykę i elastyczność skóry, dzięki czemu niweluje zmarszczki czy pojawiające się pajączki. Koszt wykonania zabiegu na twarzy, szyi i dekolcie to zazwyczaj 400 - 500 zł. Mezoterapia stosowana jest również w celu likwidacji cellulitu.  

 •     toksyna botulinowa, czyli wprowadzenie w odpowiednich miejscach substancji czasowo paraliżującej mięśnie daje natychmiastowy efekt odprężonej, świeżej twarzy. Co ciekawe, za jej pomocą leczy się bruksizm, czyli mimowolne zgrzytanie zębami, a także nadpotliwość dłoni i stóp. Koszty, w zależności od gabinetu, wynoszą od 500 - 1200 zł. Uwaga! Ważne, aby zabieg wykonał lekarz!  

 •     peelingi medyczne, czyli zaawansowana forma znanego, domowego sposobu oczyszczania skóry. Jednak peeling wykonany przez profesjonalistę korzystającego z odpowiednich preparatów, przyniesie większy efekt niż domowy zabieg z użyciem sieciowych kosmetyków. Usuniemy zbędny naskórek, oczyścimy skórę i poprawimy jej kondycję. Skuteczny również w przypadku zaburzeń łojotokowych czy trądziku. Koszt to około 600 - 700 zł.  

Mimo, że niskie ceny zachęcają do korzystania z zabiegów, pamiętajmy, że głównym celem medycyny estetycznej jest niwelowanie objawów starzenia, pomoc osobom z problemami skórnymi, otyłością, czy uzasadnionymi kompleksami. Zbyt duża ingerencja w nasz wygląd może spowodować, że będziemy wyglądać sztucznie. Warto więc poszukać gabinetu, w którym uzyskamy gwarancję prawidłowego wykonania zabiegu, który rzeczywiście przyniesie oczekiwany efekt, a nie będzie tylko sposobem na szybki zarobek jego właściciela.

 

bezpieczna klinika

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner