Medycyna estetyczna

Jeśli twoja cera jest szara, pozbawiona blasku, chropowata, łuszczy się i piecze, to znak, że nieodpowiednio lub niewystarczająco ją nawilżasz. Jak prawidłowo dbać o cerę? Pomocne mogą być nie tylko kosmetyki, ale także profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej.

Lek. med. Agnieszka Koczynasz

Zaniedbywanie potrzeb skóry to poważny błąd. Nawet młoda cera, jeśli nie jest wystarczająco nawodniona, wygląda nieładnie. Jeszcze więcej troski wymaga cera dojrzała - pozbawiona jędrności i promiennego kolorytu sprawia, że wyglądamy na starsze niż wskazuje metryka.
Odwodnienie skóry jest stanem przejściowym, który można wyeliminować poprzez uzupełnienie braków wody i dostarczenie substancji, które ułatwią jej wiązanie w skórze.
Niestety, większość kosmetyków działa jedynie na powierzchniowe warstwy skóry, podczas gdy hamowanie rozpadu kolagenu i stymulacja produkcji nowego odbywa się w głębokich warstwach. Dlatego skuteczna pielęgnacja przesuszonej skóry to nie tylko odpowiednio dobrane kosmetyki, ale również właściwe zabiegi.
Sposobem na dogłębne i długotrwałe nawilżenie skóry jest innowacyjny zabieg restrukturyzujący z wykorzystaniem preparatu Juvederm Volite. Zabieg dla osób, które pragną odżywić i poprawić wygląd skóry na dłużej, a przy tym zachować naturalny wygląd.

Dlaczego wybieram Juvederm Volite?

Według mnie, Juvederm Volite to preparat wyjątkowy i bezkonkurencyjny, jeżeli chodzi o rewitalizację skóry. Nie istnieje bowiem na razie taki zabieg, który wykonany raz na pół roku przyniósłby takie efekty, jakie daje nam terapia z zastosowaniem tego produktu. Dotychczasowe metody przynosiły jedynie krótkotrwałe rezultaty. Terapie wymagały serii powtórzeń, kilku wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Juvederm Volite eliminuje tę konieczność. Jeden zabieg wystarczy by nawilżyć skórę, przywrócić jej witalność oraz nadać promienny wygląd nawet na 9 miesięcy*.
W Juvederm Volite zastosowano przełomową technologię VYCROSS, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparacie. Dzięki temu preparat ma postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką, dając doskonałe efekty rewitalizujące. Co ważne nie powoduje obrzęku, dlatego pacjenci bardzo szybko mogą powrócić do codziennych zajęć.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg poprzedzany jest konsultacją lekarską, w trakcie której zbierany jest wywiad medyczny oraz omawiana procedura. W celu podniesienia komfortu zabiegowego pacjent zakwalifikowany do zabiegu zostaje znieczulony specjalnym kremem. Kolejny etap to właściwy zabieg, który polega na śródskórnym podaniu preparatu bardzo cienką igłą w miejsca wymagające rewitalizacji. W ten sposób preparat dociera dokładnie tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry.
Zawarty w preparacie kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody i stymuluje produkcję kolagenu, zapewniając tym samym odpowiednią jędrność i nawilżenie skóry. W rezultacie twarz wygląda na wypoczętą i kompleksowo zadbaną, zyskuje młody, piękny wygląd, a skóra – głębokie i długotrwałe nawilżenie, elastyczność i blask. To doskonały sposób na szybką i skuteczną rewitalizację twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

Jak dbac o cere dr Agnieszka Koczynasz

Jak dbać o cerę z Juvederm Volite?

Juvederm Volite jest preparatem wielozadaniowym. Przedłuży młody i zdrowy wygląd skóry u osób młodych, ale sprawdzi się też u osób starszych, których skóra wymaga regeneracji i odnowy. Terapia z zastosowaniem tego produktu polecana jest osobom zmagającym się z suchą, zwiotczałą skórą, która wymaga ujędrnienia i głębokiego nawilżenia. Idealnie sprawdzi się w roli profilaktyki, jako zabieg stosowany zapobiegawczo, zwłaszcza przed trudnym dla skóry sezonem letnim.
*Dane własne firmy Allergan INT/0653/2016(1) Volite − podsumowanie najważniejszych danych uzyskanych po 9 miesiącach, 2017 r.
Materiał Partnera

Dr Agnieszka Koczynasz
Lek. med. Agnieszka Koczynasz – absolwentka AM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Kosmetologia dla Lekarzy. Z medycyną estetyczną związana od 2001 roku. Specjalizuje się w odmładzaniu skóry. Członek PTMEiAA.
www.slowage.pl 

Facebook

reklama
P - Kongres Dermatologii Est.
reklama
Beauty by Touch Congress
reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner