Medycyna estetyczna

Kaloryfer na brzuchu i brazylijskie pośladki? Modelowanie sylwetki nigdy dotąd nie było tak proste! Nowatorska technologia firmy BTL to zabiegi wyszczuplające, których efekty zachwycą nawet stałych bywalców siłowni.

Temat skutecznego modelowania sylwetki wraca zawsze po zimie, kiedy wyciągamy z szafy lżejsze ubrania i snujemy plany letnich przygód. Ale szczupłe, zgrabne ciało to powód do zadowolenia i wzrostu pewności siebie bez względu na porę roku i wiek.
Brzuch, pośladki, ramiona, uda - codziennie patrząc w lustro marzymy o tym, by ta część ciała wyglądała lepiej, ba - była perfekcyjna! Jedni spędzają godziny na siłowni, inni stosują drakońskie diety, byle tylko zbliżyć się do swego ideału. Trzeba jednak przyznać, że te wysiłki rzadko przynoszą naprawdę satysfakcjonujące efekty. Warto więc połączyć je z nowoczesnymi zabiegami modelowania sylwetki. Dzięki technologii i specjalistycznym urządzeniom, możemy osiągnąć spektakularne efekty bez morderczego wysiłku i wyrzekania się drobnych przyjemności.

Modelowanie sylwetki BTL

Nie tylko zabiegi wyszczuplające

Wiadomo - żeby być zdrowym, mieć kondycję i dobrze wyglądać musimy odpowiednio się odżywiać i regularnie ćwiczyć. Ale w wielu przypadkach to za mało do zadowalającego modelowania sylwetki. Jak więc zamienić wałki tłuszczu w mięśnie? Jak odzyskać utraconą z wiekiem muskulaturę? Jak wreszcie przywrócić atrakcyjną figurę po porodzie, czy zabiegu liposukcji?
Wystarczy do podstawowych zasad zdrowego stylu życia dodać odpowiednie zabiegi. Najlepsze będą takie, które jednocześnie modelują sylwetkę, wzmacniają i rzeźbią mięśnie oraz pomagają spalić zbędny tłuszcz. Ale przy okazji są nieinwazyjne, bezbolesne i szybko przynoszą efekty.
Poznajcie trzy rewolucyjne urządzenia, dzięki którym jest to możliwe!

Modelowanie sylwetki BTL Embody

Modelowanie sylwetki – siła technologii BTL

BTL EMSCULPT i BTL EMBODY zostały zatwierdzone przez amerykańską organizację FDA jako urządzenia modelujące sylwetkę. To ważne, bo wiele innych urządzeń dostępnych na rynku nie przechodzi rygorystycznych procedur badań klinicznych i nie może pochwalić się oficjalnym wskazaniem do takich właśnie zabiegów.
FDA potwierdza, że zabiegi BTL EMSCULPT i BTL EMBODY nie tylko pomagają spalić tłuszcz, ale także umożliwiają rozbudowanie i wzmocnienie mięśni.
To nowa kategoria urządzeń w medycynie estetycznej, wykorzystująca terapeutycznie pole magnetyczne (coś w rodzaju rezonansu magnetycznego). Bazują one na nieinwazyjnej technologii HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology), która wywołuje 20 000 supramaksymalnych skurczów mięśni w ciągu 30 minut.
Dzięki temu po kilku zabiegach osiągamy znaczną poprawę napięcia mięśniowego, wyrazistą rzeźbę wybranej partii ciała oraz generalną poprawę kondycję całego organizmu.
Z badań klinicznych wynika, że po serii czterech zabiegów można uzyskać około 16-procentowy rozwój mięśni w obszarze poddanym zabiegom. Jeśli połączymy je ze zdrową dietą i umiarkowaną aktywnością, rezultaty będą niesamowite! Ciało będzie zwarte, bardziej wyrzeźbione, wymodelujemy poszczególne jego partie i zredukujemy tłuszcz w miejscach poddanych terapii. Jakie części ciała możemy tak udoskonalić? Przede wszystkim brzuch (ale też i talię!), pośladki, ramiona (biceps i triceps), łydki i uda.

Modelowanie sylwetki BTL Emsculpt

Modelowanie sylwetki - zabieg

Urządzenia posiadają aplikatory, które przykłada się w okolicy brzucha, pośladków, rąk, ud, łydek i mocuje specjalnymi pasami. Dostarczana przez nie energia wywołuje drgania, delikatne mrowienie i skurcze mięśni. Zabieg jest na tyle nieinwazyjny, że w jego trakcie można swobodnie czytać książkę!
Zwykle zabieg zaczyna się od niskiego poziomu energii, która wzmacniana jest stopniowo, by nadmiernie nie obciążać mięśni. Drgania następują w odstępie kilku sekund i przypominają bardzo intensywne wibracje, przenikające w głąb ciała i wywołujące skurcze mięśni.
Następnym etapem jest coś w rodzaju „oklepywania” ciała – procedura pomagająca w rozbiciu kwasu mlekowego uwalnianego przez intensywnie pracujące mięśnie. Pozwala to na uniknięcie zakwasów.
Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych. Urządzenia posiadają wszystkie wymagane w Europie i USA certyfikaty. Zdaniem wielu lekarzy medycyny estetycznej HIFEM to jedna z najbardziej przełomowych technologii XXI wieku.

Modelowanie sylwetki BTL Emsculpt NEO

Super modelowanie sylwetki - BTL EMSCULPT NEO

To specjalistyczne urządzenie jest najnowszym dzieckiem w rodzinie rewolucyjnych terapii wykorzystujących pole magnetyczne. Pozwala uzyskać jeszcze więcej mięśni i spalić jeszcze więcej tłuszczu.
Jako jedyne na świecie w jednym zabiegu łączy technologię HIFEM+ z technologią RF. Dzięki zsynchronizowaniu dwóch rodzajów energii jest to dziś najskuteczniejsza terapia jednoczesnego spalania tkanki tłuszczowej i rozbudowy mięśni.
Działa tutaj zjawisko synergii, dzięki czemu spalanie tłuszczu osiąga rekordowy poziom 30%. Jest to możliwe bo fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy, a HIFEM+, poprzez supramaksymalne skurcze – rzeźbi mięśnie.
EMSCULPT NEO pobił swoją skutecznością nawet kriolipolizę, uważaną do tej pory za najskuteczniejszy zabieg nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.
Terapia wygląda podobnie jak w przypadku poprzednich urządzeń. Jedyny wysiłek wymagany od pacjenta to... przyjście na zabieg. Efekty są jednak bardziej zadowalające - seria czterech zabiegów daje przyrost masy mięśniowej o ok. 25%. Co to oznacza dla pacjenta? Pośladki są bardziej ujędrnione i uniesione, a brzuch twardy i płaski. Mamy wysmuklone łydki, wyrzeźbione ramiona. Nasze mięśnie są mocniejsze i bardziej widoczne. A wszystko to bez skalpela, zastrzyków, bólu i rekonwalescencji. To naprawdę przełom!
www.btlestetyka.pl 

Dr Marta Tazbir 2Dr Marta Tazbir
Dzięki zsynchronizowaniu dwóch rodzajów energii, HIFEM+ oraz fali radiowej, EMSCULPT NEO jest jedynym takim urządzeniem w Polsce. Pole radiowe jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej, a fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości nie mają sobie równych w rozbudowie mięśni. Jedyny na świecie EMSCULPT NEO odchudza, rzeźbi ciało, a przy okazji jeszcze ujędrnia skórę! Sekretem takiej skuteczności jest zjawisko synergii zastosowanych tu energii, dzięki którym EMSCULPT NEO pozwala osiągnąć lepsze efekty w jeszcze krótszym czasie! To jedyne urządzenie na rynku, które bezinwazyjnie zmniejsza tkankę tłuszczową o 30%, a mięśnie przebudowuje aż o 25%! www.klinikatazbir.pl 

Dr Jaroslaw Rzadkowski Dr Jarosław Rządkowski
Technologia HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology), która została wykorzystana w urządzeniu BTL EMBODY, rzeźbi mięśnie zapewniając spektakularny efekt. To ważne, bo szczupła sylwetka bez odpowiedniego „rusztowania" w postaci mocnych, prężnych mięśni, zwyczajnie nie jest tak atrakcyjna. Zabieg można porównać do bardzo intensywnego treningu. Energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy, tzw. supramaksymalnych skurczów mięśni. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów.  www.bellazone.pl 

Materiał promocyjny Partnera.

 

Media

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner