Nova Group, jedna z wiodących firm na polskim rynku estetycznym, rozpoczęła współpracę z uznaną, amerykańską firmą Candela, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii.

Dzięki temu portfolio Nova Group poszerza się o kolejne nowoczesne urządzenia oferujące zaawansowane rozwiązania technologiczne. Pozwoli to jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów Nova Group - renomowanych klinik, gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych.
Firma Candela wyróżnia się bogatym doświadczeniem - istnieje na rynku ponad 50 lat - oraz eksperckim know how, pozwalającym na tworzenie najlepszych urządzeń, które podbijają rynki na całym świecie. Strategia firmy opiera się na trzech filarach: nauce, rezultatach i zaufaniu. Dzięki temu użytkownicy jej produktów mogą uzyskiwać potwierdzone klinicznie rezultaty zabiegów i mają gwarancję wiarygodnej współpracy oraz partnerstwa opartego na długoterminowym zaufaniu.
Unikalne technologie, oferowane przez firmę Candela, idealnie trafiają w oczekiwania lekarzy, którzy dzięki nim mogą sprostać potrzebom swoich klientów. Pozwalają na szerokie zastosowanie medyczne i estetyczne, m.in. w leczeniu łagodnych zmian naczyniowych i pigmentowych, blizn, trądziku, resurfacingu twarzy, redukcji zmarszczek, cellulitu, teleangiektazji, modelowaniu sylwetki, usuwaniu tatuaży i epilacji.
Zaawansowane rozwiązania tej firmy stanowić będą doskonałe uzupełnienie naszego portfolio produktowego. Dzięki temu klientom Nova Group będziemy mogli zaproponować kolejne, rozpoznawalne na całym świecie, rozwiązania sprzętowe, połączone z doradztwem i szkoleniami ze strony naszych ekspertów, jak i wsparcie marketingowe, w promocji tych innowacyjnych sprzętów i zabiegów - mówi Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group.
Źródło: mat.pras.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
Hotel_Bania
reklama
DMK
reklama
Face & Body Winter Forum
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner