Nova Group, jedna z wiodących firm na polskim rynku estetycznym, rozpoczęła współpracę z uznaną, amerykańską firmą Candela, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii.

Dzięki temu portfolio Nova Group poszerza się o kolejne nowoczesne urządzenia oferujące zaawansowane rozwiązania technologiczne. Pozwoli to jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów Nova Group - renomowanych klinik, gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych.
Firma Candela wyróżnia się bogatym doświadczeniem - istnieje na rynku ponad 50 lat - oraz eksperckim know how, pozwalającym na tworzenie najlepszych urządzeń, które podbijają rynki na całym świecie. Strategia firmy opiera się na trzech filarach: nauce, rezultatach i zaufaniu. Dzięki temu użytkownicy jej produktów mogą uzyskiwać potwierdzone klinicznie rezultaty zabiegów i mają gwarancję wiarygodnej współpracy oraz partnerstwa opartego na długoterminowym zaufaniu.
Unikalne technologie, oferowane przez firmę Candela, idealnie trafiają w oczekiwania lekarzy, którzy dzięki nim mogą sprostać potrzebom swoich klientów. Pozwalają na szerokie zastosowanie medyczne i estetyczne, m.in. w leczeniu łagodnych zmian naczyniowych i pigmentowych, blizn, trądziku, resurfacingu twarzy, redukcji zmarszczek, cellulitu, teleangiektazji, modelowaniu sylwetki, usuwaniu tatuaży i epilacji.
Zaawansowane rozwiązania tej firmy stanowić będą doskonałe uzupełnienie naszego portfolio produktowego. Dzięki temu klientom Nova Group będziemy mogli zaproponować kolejne, rozpoznawalne na całym świecie, rozwiązania sprzętowe, połączone z doradztwem i szkoleniami ze strony naszych ekspertów, jak i wsparcie marketingowe, w promocji tych innowacyjnych sprzętów i zabiegów - mówi Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group.
Źródło: mat.pras.

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

  • Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji!
    Kosmetyczne hity: kwiecień 2023 – wybór redakcji! Przygotowaliśmy dla was zestawienie kosmetycznych hitów miesiąca. Znajdziecie tu bestsellery i nowości, które warto znać! Wraz z nadejściem wiosny, przyszedł czas na odświeżenie…
  • Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia
    Jak odmłodzić okolicę oka? Ekspert wyjaśnia Proces starzenia się okolicy oka jest bardzo złożony. To właśnie ten obszar często jako pierwszy zaczyna zdradzać oznaki upływającego czasu. Jednym z największych…
  • Gdy skóra potrzebuje odbudowy!
    Gdy skóra potrzebuje odbudowy! Rodzimy się zwykle z nieskazitelnie gładką skórą. Jednak w trakcie całego życia ulega ona uszkodzeniom. W efekcie chorób, urazów, ale też procesów starzenia,…
Baner