Jak przyspieszamy własną starość? Które suplementy służą zdrowiu i młodości? Problemy z seksem? Wszystko co musisz wiedzieć o leczeniu łysienia.

Człowiek jest tak stary jak jego tętnice. Co dzień coś w nas umiera i coś w nas się rodzi.
Feliks Chwalibóg

uim 30 okl net

Ta sentencja żyjącego ponad sto lat temu polskiego literata i aforysty przywodzi na myśl inny znany cytat: Wszystko już było, rzekł Ben Akiba… Bo przecież jakże często się zdarza, że z zachwytem odkrywamy jakąś nową prawdę, mozolnie staramy się ją zrozumieć i upowszechnić, aż nagle okazuje się, że „prawda” to owszem zacna i pożyteczna, lecz wcale nie nowa, bo znana ludzkości już od wieków…
Podobnie jest chyba z zasadami zdrowego życia, które coraz głośniej propagujemy w ostatnich latach. Moda na dbanie o siebie: zdrowe jedzenie, aktywność, niwelowanie niedostatków urody, zatacza coraz szersze kręgi. Jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu naszego stylu życia na zdrowie i procesy starzenia. Dobrze jest umieć je różnymi metodami spowalniać, bo kult młodości, sprawności i sprawczości jest coraz powszechniejszy. Okazuje się jednak, że, choć zasady znane są od dawna, jeśli chodzi o szczegóły wiemy na ten temat coraz więcej.
Dlatego w najnowszym wydaniu magazynu Uroda i Medycyna przyglądamy się aktualnej wiedzy na temat teorii starzenia i możliwościom kontrolowania jego tempa. Wszak to najrozsądniejsze marzenie każdego człowieka: przeżyć tyle ile jest nam dane, w jak najlepszym zdrowiu ciała i sprawności umysłu. A to zależy od wielu naszych zachowań, między innymi mądrej suplementacji składników, których z wiekiem zaczyna nam brakować.
Ten kult młodości i wydolności konfrontujemy także na jednej z najbardziej, nomem omen, podniecających płaszczyzn naszego życia – sprawności seksualnej. Zalew reklam promujących środki pomagające mężczyźnie być „zawsze gotowym”, potęguje wrażenie, że problemy z seksem to największy kłopot zdrowotny współczesnego świata. Pewnie dla wielu, z osobistego punktu widzenia, tak jest. Okazuje się jednak, że magiczna pigułka nie pomoże nam w sytuacji obniżonego libido. Co wtedy?
Na postrzeganie naszego wieku niezmiennie wpływa wygląd. Stąd rosnące zainteresowanie zabiegami estetycznymi pomagającymi wizualnie „zatrzymać czas”, odbudować poczucie własnej wartości i znowu cieszyć się życiem. Należą do nich terapie odmładzające skórę (warto pomyśleć o nich jesienią) i zabiegi przywracające znikające owłosienie. O tym także piszemy w tym wydaniu magazynu…
Inspirującej lektury!

Nowe wydanie magazynu Uroda i Medycyna

UiM 3 21 spis tresci net

Najnowszy numer Uroda i Medycyna dostępny jest w salonach prasowych w całej Polsce (Empik, Inmedio, RUCH), klinikach medycyny estetycznej, a także w prenumeracie.
W numerze m.in.:
• Co przyspiesza starzenie i jak je spowolnić?
• Suplement które chronią młodość i zdrowie
• Problemy z seksem – na co działa niebieska pigułka?
• Przegląd skutecznych zabiegów odmładzających wygląd
• Nie denerwuj swojej skóry!
• Wszystko o łysieniu – przyczyny i sprawdzone terapie.
Chcesz zamówić prenumeratę? Wejdź: www.uroda-medycyna.pl/prenumerata 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
Hotel_Bania
reklama
DMK
reklama
Face & Body Winter Forum
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner