Nowości

Zimowe wydanie Uroda i Medycyna

Zimowe wydanie Uroda i Medycyna

Nowe wydanie Uroda i Medycyna od połowy grudnia w salonach prasowych i gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce. I to w dwóch wersjach! Regulacje prawne dotyczące reklamy wyrobów medycznych podzieliły rynek na tzw. profesjonalistów i laików. Reklamy i informacje dotyczące wyrobów medycznych dla profesjonalistów mogą być kierowane tylko do nich. Dlatego powstała Uroda i Medycyna w Praktyce – pismo dostępne tylko w gabinetach i prenumeracie zamkniętej.
Ale dla wszystkich osób zainteresowanych medycyną anti-aging i estetyczną mamy tradycyjne wydanie Urody i Medycyny, dostępne w salonach prasowych. Zapraszamy do lektury!

Uroda i Medycyna 4 23 okl

Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili gdy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno.
Konfucjusz


Ta myśl chińskiego filozofa inspiruje ludzi od ponad dwóch i pół tysiąca lat. Ale i w naszym kręgu kulturowym, pięćset lat później, Horacy zalecał: Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość gotują bogowie. Problem polega na tym, że osobistą wersję szczęścia, ścieżkę po której chcemy iść przez życie, każdy z nas musi odkryć sam.
Kluczowe pytanie epikureizmu: Jak żyć żeby być szczęśliwym? A właściwie: Jak osiągnąć szczęście w życiu doczesnym? nurtuje większość z nas każdego dnia. W tym poszukiwaniu, a często pogoni za szczęściem czasem się zatracamy, gubimy kierunek, musimy nadrabiać stracony dystans. Ale w końcu, wciąż od nowa i od nowa, zdajemy sobie sprawę, że mamy jedno życie i że warto łapać każdy dzień.
To chwytanie dnia ma różne formy. Składa się z wielkich marzeń i wyzwań, albo z małych doznań i przyjemności. Uśmiecha się do nas z lustra podczas porannego mycia zębów i wraca gdy leżymy wieczorem w łóżku i powtarzamy mantrę: Jutro znów wstanie słońce, będzie dobry dzień!
Sztuki odnajdywania przyjemności tu i teraz, uśmiechania się do siebie gdy coś nam się uda, ale i wówczas, gdy wszystko idzie nie po naszej myśli, musimy się ciągle uczyć. Trenować ją, wzmacniać, pielęgnować. Czasem wbrew okolicznościom, rodzicom, partnerom, szefom. Czasem nawet wbrew sobie, bo dużo łatwiej jest ulec złym emocjom, popaść w czarnowidztwo, niż kolejny raz mobilizować się do oceny, że ta szklanka jest do połowy pełna. I jeśli trzymamy ją w ręku, to znaczy, że nie musimy usychać z pragnienia, że możemy się napić.
Przełom roku to naturalny czas podsumowań i snucia planów. Warto spojrzeć w tył, przypomnieć sobie powody do bycia szczęśliwym dzisiaj, ale też uznać, że to od naszego spojrzenia i naszych działań zależy jutro. Mamy jedno życie i jedno ciało, w którym musimy je przeżyć. Jeśli będziemy dla niego dobrzy, może to być życie szczęśliwe.
Chwytajmy więc każdy nadchodzący dzień, szukajmy przyjemności tu i teraz i dzielmy się dobrymi uczuciami ze światem. Jeśli uda nam się to choć w części, otworzy się przed nami dobry rok...

Najnowszy numer Uroda i Medycyna dostępny jest w salonach prasowych w całej Polsce (Empik, Inmedio i in.), a także w prenumeracie.
Wersja elektroniczna tutaj: http://tinyurl.com/yvhrdh8z
W numerze m.in.:
• Jak odmłodzić szyję?
• Jak być lepszą wersją siebie?
• Jak dbać o skórę po 25. urodzinach?
A także:
• Najlepsze zabiegi bankietowe
• Najczęstsze błędy pielegnacji w zimie
• Ekstra: rozmowa z Miss Polonia 2023!
• Dekalog Pacjenta Medycyny Estetycznej

Uroda i Medycyna w Praktyce 4 23 okl

Uroda i Medycyna w Praktyce adresowana jest do lekarzy i praktyków medycyny anti-aging i estetycznej. Najnowsze wydanie miało premierę podczas tegorocznej konferencji Face & Body Winter Forum w Zakopanem.

Facebook

reklama
P - Laha
reklama
P - Face & Body
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner