Nowości

Nowość od marki Yoskine - krioterapia wyszczuplająca

Nowość od marki Yoskine – krioterapia wyszczuplająca Tsubaki Slim Body

Do niedoskonałości sylwetki warto podejść… na chłodno, czyli np. w formie krioterapii. Regularna i odpowiednia pielęgnacja pomoże zredukować cellulit oraz wysmuklić brzuch i uda. Poznaj chłodzący koncentrat Yoskine Tsubaki Slim Body. To krioterapia wyszczuplająca, która wspomaga procesy niezbędne do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. 

Dlaczego warto postawić na „chłód”?

Niskie temperatury już w starożytności wykorzystywano w celach leczniczych. Okłady ze śniegu i lodu były naturalnym sposobem na łagodzenie stanów zapalnych i bólu. Obecnie krioterapia ma szerokie zastosowanie. Niskie temperatury wykorzystuje się wspomagająco w medycynie, rehabilitacji i podczas zabiegów modelujących sylwetkę. Lekarze medycyny estetycznej zauważyli, że minusowe temperatury mogą pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Działanie chłodzące sprawia, że komórki tłuszczowe obumierają, a dzięki procesom metabolicznym są stopniowo usuwane z organizmu. Zabieg krioterapii stał się inspiracją dla marki Yoskine, która wraz we współpracy z japońskimi laboratoriami stworzyła Koncentrat do bezinwazyjnego modelowania sylwetki.

Yoskine Tsubaki Slim Body

Yoskine Tsubaki Slim Body krioterapia wyszczuplająca (45,99 zł/200 ml) – opracowany we współpracy z japońskimi laboratoriami KONCENTRAT do bezinwazyjnego, szybkiego modelowania sylwetki, o intensywnym efekcie chłodzącym. Drogocenny olej TSUBAKI, kofeina oraz mocno skoncentrowany wyciąg z algi kombu mobilizuje na powierzchni skóry procesy, które są niezbędne do walki z wiotczeniem skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Odczuwalny efekt chłodzenia – krioterapii

Japońska krioterapia wyszczuplająca na płaski brzuch i smukłe uda z 5% ekstraktem z algi Kombu. Chłodzący koncentrat o silnych właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Pierwsze, najszybciej widoczne efekty stosowania, to bardziej jędrna i gładka skóra. Systematyczne stosowanie produktu pomoże w ujędrnieniu, wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki, a szczególnie brzucha oraz ud. W produkcie zastosowano nowatorską technologię IN-YO TECHNOLOGY – rewolucyjne połączenie detoksykacji komórkowej i zaawansowanej pielęgnacji wyszczuplająco-ujędrniającej. Technologia IN’DETOX & YO’ACTIVE – technologia zainspirowana odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Łączy detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: Tylko spokojnie, czyli o pielęgnacji w stylu slow

 

Facebook

reklama
P - Kongres Dermatologii Est.
reklama
Face & Body Winter Forum
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner