Styl życia

Akcja #lubiesiebie, czyli o tym, dlaczego warto stawiać na self love!

Akcja #lubiesiebie, czyli o tym, dlaczego warto stawiać na self love!

Szczególnie dziś, kiedy wszędzie dostrzegamy kult młodości, kiedy nieograniczony dostęp do aplikacji zmieniających wygląd ma negatywny wpływ na postrzeganie siebie, nic tak nie pomaga jak zrozumienie, że całe piękno jest w człowieku. Ewa Kasprzyk, Maria Sadowska, Dorota Williams, Lidia Popiel, Adrianna Palka połączyły siły w jednej kobiecej akcji, której pomysłodawcą jest dr Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski. Wszystko pod hasłem #lubiesiebie!

Ambasadorki akcji to kobiety inspirujące, spełnione, akceptujące siebie, których głos ma przekonać, że lubienie siebie ma moc. A self love to najlepszy przykład pozytywnego egoizmu! Zadbany wygląd, zdrowa i promienna skóra to wspaniałe dopełnienie i warto o to dbać, ale nie powinno być to istotą i sensem życia.

Pomysłodawca i inicjator akcji dr Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski.  
–  Bardzo mi zależy, aby siła kobiet i ich poczucie wartości zbudowane było na solidnych fundamentach, akceptacji, miłości i spełnieniu. Kobieta, która lubi siebie jest na pewno lepszą mamą, żoną, partnerką, przyjaciółką, szefową, bądź koleżanką z pracy. To jest ważne dla całego jej otoczenia i wtedy to otoczenie też staje się lepsze i oddaje jej tą dobrą energię. Od lat dbam o zdrowy i naturalny wygląd kobiet, a projekt #lubiesiebie jest kolejną cegiełką w budowaniu samoakceptacji.  Bo kobieta, która lubi siebie w pełni się akceptuje, jest szczęśliwa, dba o siebie i jest po prostu kobietą piękną.

Akcja lubiesiebie 2

Maria Sadowska, artystka i reżyserka mówi – Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu, bo ja naprawdę lubię siebie. Lubię siebie za wiele rzeczy, ale najbardziej, za to, że jestem odważna, że potrafię zawsze wychodzić ze strefy komfortu i za to, że mam poczucie humoru.

Ewa Kasprzyk, aktorka –  Lubię siebie, za to, że jestem prawdziwa, że jeżeli coś mnie uwiera to bardzo to sygnalizuje…

Adrianna Palka, trenerka fitnessu przekonuje, że każdy powinien lubić swoje ciało, a przede wszystkim mieć do niego szacunek.

Lidia Popiel, fotografka –  Lubię siebie, bo jestem swoją własną przyjaciółką, lubię siebie, bo należę do ekosystemu ludzi, którzy lubią siebie po prostu i lubią swoje pasje.

A Dorota Williams, kostiumografka  nie tylko wewnętrznie czuje, że lubi siebie, ale też bardzo lubi samo słowo„ lubię”, które kojarzy jej się z czułością i dlatego do ukochanej córki mówi nie tylko, że ją kocha, ale też, że ją lubi.

Akcja lubiesiebie 3

1-sza edycja projektu #lubiesiebie otwiera cykl skierowany do wszystkich kobiet. Kolejna edycja projektu, z udziałem nowych ambasadorek już w marcu.

A Ty, za co lubisz siebie?

Zdjęcia autorstwa Patrycji Woy-Wojciechowskiej.

Źródło: materiały prasowe

Sprawdź także: Podwodna akcja dla dobra ekosystemu Morza Bałtyckiego #razemdlabaltyku

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner