Wydarzenia

20 października w Klinice Strzałkowski odbyło się spotkanie prasowe, będące premierą autorskiej terapii łączonej – Hand Magic. To kompleksowa procedura odmładzająca na dłonie, która daje efekty już po jednej wizycie w gabinecie! Konferencja prasowa była też okazją do poznania najnowszych trendów w medycynie estetycznej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Nowość – autorski zabieg na dłonie Hand Magic

Dr Franciszek Strzałkowski, założyciel Kliniki Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej podczas wystąpienia dla mediów opowiedział o nowej autorskiej terapii odmładzającej dłonie  – Hand Magic. Jest to procedura łącząca w sobie dwa zabiegi podczas jednej wizyty.  

  • zabieg Lumecc, czyli hybrydowy IPL (Intense Pulsed Light) posiadający właściwości lasera KTP, lasera barwnikowego i światła pulsacyjnego IPL, dzięki temu niezwykle skutecznie radzi sobie z wszelkimi zmianami pigmentacyjnymi i naczyniowymi na skórze dłoni.
  • zabieg KARISMA, czyli innowacyjny biostymulator tkankowy, który został stworzony na bazie kolagenu typu I pozyskiwanego z nici jedwabników z dodatkiem kwasu hialuronowego oraz karboksymetylocelulozy. Te składniki sprawiają, że biostymulujące działanie KARSIMA zapewnia ujędrnienie i zagęszczenie tkanek, a więc gwarantuje spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry dłoni.

W efekcie po zabiegu skóra dłoni staje się bardziej jędrna i zagęszczona. Następuje ujednolicenie kolorytu oraz poprawa napięcia skóry. Jednym słowem dłonie wyglądają młodziej już po jednej wizycie!

Relacja z konferencji prasowej w Klinice Strzałkowski premiera nowego zabiegu Hand Magic 2

Relacja z konferencji prasowej w Klinice Strzałkowski premiera nowego zabiegu Hand Magic 3
Dr Franciszek Strzałkowski, Anna Kondratowicz

Easy Lift – nici liftingujące dla spektakularnego odmłodzenia twarzy

Podczas spotkania dr Franciszek Strzałkowski zaprezentował również najnowsze trendy w medycynie estetycznej oraz zabieg Easy Lift, który jest również jego autorską procedurą. To zabieg z wykorzystaniem stałych nici liftingujących Spring Thread, zapewniający młody i świeży wygląd poprzez podciągnięcie wiotkich tkanek skóry. Innowacyjna metoda liftingu umożliwia wykonanie zabiegu retencyjnego, dla ponownego uniesienia tkanek.

 Relacja z konferencji prasowej w Klinice Strzałkowski premiera nowego zabiegu Hand Magic Justyna Ślusarczyk Ewa Kot Izdebska Ewa Stańczyk
Justyna Ślusarczyk, Ewa Kot-Izdebska, Ewa Stańczyk 

Relacja z konferencji prasowej w Klinice Strzałkowski premiera nowego zabiegu Hand Magic dr Franciszek Strzałkowski Anna Kondratowicz
Dr Franciszek Strzałkowski, Anna Kondratowicz

Sprawdź także: "Męskość Ma Wiele Twarzy" – relacja z konferencji prasowej

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner