Uroda

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 213.

Endermologia efekty

Endermologia - efekty i opinie. Czy warto poddać się zabiegowi?

Endermologia to mechaniczny masaż pod ciśnieniem. Stosowana jako zabieg upiększający, endermologia aktywizuje metabolizm tkanki tłuszczowej i produkcję kolagenu. W efekcie, stosując serię zabiegów, możemy zyskać napięcie i wygładzenie skóry, likwidację cellulitu i poprawę wyglądu ciała oraz skóry twarzy. 

Endermologia efekty

Endermologia to masaż podciśnieniowy, którzy dzięki dużej sile nacisku uaktywnia działanie kolagenu i pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz zwalczyć cellulit i wzmocnić efekty odchudzania, endermologia jest właśnie dla ciebie. Najpopularniejsze efekty endermologii to: odchudzanie, odmładzanie skóry oraz właściwości terapeutyczne (zabieg korzystnie wpływa na niwelowanie bólu). Najlepiej wykonać ją w seriach - jeden zabieg nie przyniesie spodziewanych efektów. Warto pomyśleć o kilkunastu, średnio raz na kilka dni. Po jednej serii należy wstrzymać się z kolejną przez kilka miesięcy. Dlaczego to ważne? Endermologia wpływa na przyśpieszenie pracy układy limfatycznego oraz usuwanie toksyn i płynów, dlatego nie należy przesadzać z ilością zabiegów. Robiona systematycznie, endermologia przyniesie efekt napięcia skóry, zredukuje cellulit i może nawet zniwelować bóle mięśni i pleców (stosuje się ją również jako element rehabilitacji). 

Efekt odmłodzenia - widoczny w przypadku zabiegów stosowanych na skórę twarzy i ciała. Ujędrniona i uelastyczniona skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

Efekt odchudzania - ujędrnionione uda, brzuch i pośladki wyglądają o wiele lepiej, kiedy ich kontur zostaje podkreślony.

Efekt oczyszczenia - stymulacja krążenia krwi i limfy sprawia, że organizm oczyszcza się.

Endermologia - jak wygląda zabieg?

Do wykonania endermologii konieczny jest specjalny kombinezon. Pacjentka ubiera się w niego, by maszyna nie dotykała bezpośrednio ciała. Masaż wykonywany jest specjalną głowicą, która składa się z rolek i otworu ssącego, który zaciąga fragmenty skóry, działając bezpośrednio na jej głębokie warstwy. Podczas zabiegu endermologii skóra jest naciągana, co stymuluje komórki do produkcji włókien kolagenowych. Sam zabieg trwa około 30 minut (w zależności, czy to zabieg na twarz czy ciało) i kosztuje około 150 złotych. 

Endermologia opinie 

Większość kobiet, które poddały się zabiegowi enfermologii wyraża się o nim pozytywnie. Pacjentki szybko zauważają poprawę wyglądu skóry, a w przypadku endermologii brzucha lub ud wskazują, że niedługo po wykonaniu serii zabiegów mieszczą się w ubrania o rozmiar mniejsze niż przed rozpoczęciem kuracji. Co równie ważne, endermologia łączy w sobie wspomniane wyżej działania, więc w cenie jednego zabiegu zyskujemy kilka efektów, które pozytywnie wpływają na wygląd i kondycję naszej skóry. 

 

 

Facebook

reklama
IADE 2024
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner