Medycyna estetyczna

Endolift to innowacyjna procedura medyczna, przywracająca skórze zagęszczenie i napięcie oraz redukująca nadmiar tkanki tłuszczowej, będąca alternatywą dla chirurgii plastycznej.


Do niedawna jedynym radykalnym sposobem na przywrócenie młodzieńczego wyglądu twarzy i pożądanych kształtów ciała były operacje chirurgiczne, wiążące się z bólem i długą rekonwalescencją. Dzisiaj prosta procedura pozwala zastąpić skalpel i osiągnąć doskonałe rezultaty. 
Efektem zabiegu wykonanego za pomocą światłowodowej procedury laserowej Endolift jest zagęszczenie skóry, jej napięcie i, przede wszystkim – usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykonywany jest on za pomocą lasera diodowego LASEmaR 1500, o niewykorzystywanej dotąd długości fali 1470 nm.
Laser, opracowany przez firmę Eufoton, emituje energię, która dostarczana jest do tkanek przez nowej generacji światłowody - mikrowłókna optyczne FTF. Ten nieco grubszy od ludzkiego włosa światłowód wprowadzany jest pod skórę. Laser emituje energię, która pochłaniana jest zarówno przez wodę, jak i tkankę tłuszczową.
Ogromną zaletą Endolift jest to, że do uzyskania pożądanych efektów wystarczy jeden zabieg. Pierwsze efekty są natychmiastowe, widoczne tuż po zabiegu. Ostateczne efekty zabiegu możemy ocenić po 3-6 miesiącach.
Za pomoca tej procedury możemy: poprawić kontur twarzy, zlikwidować drugi podbródek, usunąć worki pod oczami, zniwelować poduszki tłuszczowe nad kolanami, unieść pośladki, wymodelować sylwetkę.

Dr Ewa Rybicka Estetica NovaDr Ewa Rybicka / Estetica Nova
Nowoczesne procedury z zakresu medycyny estetycznej mogą dać znakomite efekty już po jednym zabiegu. Tak jest w przypadku Endolift. To obietnica doskonałych efektów, bez konieczności rezygnacji z aktywnego życia. Dlatego pacjenci tak chętnie decydują się na ten zabieg. Procedura nie jest uciążliwa, nie trzeba przechodzić długotrwałej rekonwalescencji. To wielkie udogodnienie dla osób, które nie chcą, obawiają się lub nie mogą, korzystać z bardziej obciążających procedur. Pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

 


Dr Krzysztof Ziemlewski Kliniki ZiemlewskiDr Krzysztof Ziemlewski / Kliniki Ziemlewski
Endolift to zabieg wykonywany za pomocą urządzenia LASEmaR 1500, które emituje energię poprzez mikro-optyczne włókna, które wprowadzamy pod skórę. Energia ta stymuluje zarówno powierzchowne warstwy skóry, co pozwala redukować jej wiotkość i spłycać drobne zmarszczki, jak też działa na tkankę tłuszczową, niszcząc ją, dzięki czemu możemy usunąć nadmiernie nagromadzone depozyty tłuszczu, zarówno na twarzy - w obszarach „chomików”, czy podbródka, jak i na ciele.

 

 


Dr Karolina Pazera Klinika PazeraDr Karolina Pazera / Klinika Pazera
Pacjenci często zgłaszają się do nas z problemami wiotkości skóry, nie tylko na twarzy, ale również na szyi, w okolicach brzucha i nad kolanami. Do tej pory nie było skutecznego sprzętu, którym moglibyśmy ją zlikwidować. Endolift jest fenomenem także dlatego, że zabiegi zarezerwowane dotąd dla chirurgii wykonujemy w gabinecie medycyny estetycznej, bez konieczności specjalistycznego znieczulania pacjenta. Jest to zabieg bardzo bezpieczny.

 

 

 
Aktualną listę gabinetów w których dostępny jest zabieg Endolift znajdziesz na www.endolift.pl 

BDAesthetic
Wyłącznym dystrybutorem urządzenia jest BD Aesthetic Spółka z o.o.

 

Media

Facebook

reklama
P - Laha
reklama
P - Face & Body
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner