liposukcja

Marzeniem wielu kobiet jest mieć duży, wydatny biust. Widać to po liczbie wykonywanych operacji powiększających piersi. Ale nie wszystkie kobiety podzielają ten zachwyt. Po drugiej stronie są te, dla których zmniejszenie piersi jest wybawieniem przed przewlekłym bólem kręgosłupa. Codzienność z dużym biustem jest uciążliwa, dlatego redukcja piersi to rozwiązanie, które przyniesie ulgę w wielu przypadkach. Dlaczego warto zmniejszyć biust? Jakie metody będą najlepsze? Wyjaśniamy!

Plecy to wbrew pozorom ta część ciała, która również wymaga starannej pielęgnacji. Lato nadal trwa i wciąż możemy cieszyć się słonecznymi, ciepłymi dniami, dlatego z chęcią odsłaniamy plecy w zwiewnych, kobiecych sukienkach z dekoltami z tyłu. Jak poprawić wygląd pleców nie tylko w domu, ale i w gabinecie, żeby wyglądały pięknie? Podpowiadamy!

Patrzysz na swoje zdjęcia i pierwsze co rzuca ci się w oczy to drugi podbródek? To problem, który wiąże się z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej lub obwisłością skóry. Niestety może dotyczyć nawet osób szczupłych. Jak się go pozbyć? Zastosuj ćwiczenia, masaże lub zabiegi, które sprawią, że twoja twarz będzie wyglądać szczuplej, a ty pozbędziesz się drugiego podbródka.

Czy znasz pojęcie Mommy Makeover? To popularne określenie na zabiegi chirurgii plastycznej dla kobiet, które chciałyby uzyskać wygląd sprzed ciąży. Obwisły brzuch, nadmiar tkanki tłuszczowej, opadające piersi – z tymi problemami często borykają się mamy po okresie ciąży. Nowoczesne zabiegi pozwalają odzyskać ciało, które przeszło szereg zmian w związku z urodzeniem dziecka.

Kiedy tkanka tłuszczowa odkłada się w nadmiarze, a dieta i ćwiczenia nie pomagają, warto rozważyć zabieg w gabinecie chirurgii plastycznej. Odsysanie tkanki tłuszczowej to popularna metoda modelowania sylwetki. Daje spektakularne efekty wyszczuplenia ciała, kiedy inne procedury zawiodły. Jedną z najczęściej wykonywanych operacji jest liposukcja brzucha. Na czym polega zabieg i ile kosztuje? Jakich spodziewać się efektów? Jak długo trwa rekonwalescencja? Wyjaśniamy!

Wbrew temu, co sądzi większość pacjentów, liposukcja nie jest i nigdy nie będzie substytutem prawidłowej diety i ćwiczeń. To mit! Prawdą jest to, o czym mówią lekarze, że jest zabiegiem trwałym, ale nie można z nią przesadzać, traktując ją jak panaceum na wszystkie błędy stylu życia.

Medycyna estetyczna w trosce o dobrą jakość życia

Medycyna estetyczna - dla kogo i po co?

Medycyna estetyczna to dziedzina zajmująca się dbaniem o wysokość jakość życia osób dojrzałych, które chcą dbać o swój wizerunek. Medycyna estetyczna obejmuje procedury i zabiegi, do których wykonywania uprawnione są odpowiednio przeszkolone osoby. Głównym celem medycyny estetycznej jest poprawa i korygowanie niedoskonałości w wyglądzie pacjentów, co przekłada się na ich zadowolenie i wpływa na polepszenie jakości życia. Działania zapobiegawcze, zabiegi medycyny estetycznej oraz szeroko rozumiana farmakologia to zakres medycyny estetycznej. Rynek medyczny zarówno na świecie,  jak i w Polsce, jest bardzo dynamiczny, chłonny na nowe rozwiązania, których cel jest jeden: odmłodzić klientów. Nowoczesna medycyna estetyczna coraz częściej wypiera nie tak dawno temu popularne tradycyjne liftingi i odsysanie tłuszczu.  Zabiegi medycyny estetycznej przestały być również domeną kobiet. Nikogo nie dziwi, gdy mężczyzna opuszcza klinikę medycyny estetycznej. 

Gabinet medycyny estetycznej - najważniejsza decyzja

Najważniejszym kryterium, którym powinny kierować się osoby chcące poprawić swój wygląd jest wybranie odpowiedniego miejsca, w którym poddadzą się zabiegowi. Sprawdzony gabinet medycyny estetycznej to najważniejszy krok w kierunku poprawy wizerunku i bezpieczeństwa. Polecamy sprawdzone i dobre kliniki medycyny estetycznej. Wpisując w wyszukiwarkę frazy: medycyna estetyczna warszawa, medycyna estetyczna kraków czy medycyna estetyczna poznań możesz spodziewać się naszych poleceń. 

 

 

Facebook

reklama
BD Aesthetic - Sunekos
reklama
XIII Kongres Dermatologii Estetycznej
reklama
PZWL
reklama
DMK
reklama
Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner