Chirurgia plastyczna

piersi

Makijaż permanentny to rozwiązanie szczególnie popularne w kontekście podkreślenia brwi, ust i oczu. Ale tego typu zabiegi mogą mieć też inne funkcje. Ważnym zastosowaniem jest mikropigmentacja medyczna, pozwalająca odtworzyć brodawki sutkowe np. po amputacji piersi. O zaletach i trwałości zabiegów mikropigmentacji opowiada Aleksandra Nowak, kosmetolożka, międzynarodowa trenerka makijażu permanentnego, ekspertka mikropigmentacji paramedycznej z One Clinic w Warszawie.

Marzeniem wielu kobiet jest mieć duży, wydatny biust. Widać to po liczbie wykonywanych operacji powiększających piersi. Ale nie wszystkie kobiety podzielają ten zachwyt. Po drugiej stronie są te, dla których zmniejszenie piersi jest wybawieniem przed przewlekłym bólem kręgosłupa. Codzienność z dużym biustem jest uciążliwa, dlatego redukcja piersi to rozwiązanie, które przyniesie ulgę w wielu przypadkach. Dlaczego warto zmniejszyć biust? Jakie metody będą najlepsze? Wyjaśniamy!

Płaska, idealnie umięśniona klatka piersiowa to marzenie wielu mężczyzn. Pobożne życzenia to jedno, a życie swoje… nie zawsze natura daje nam to, czego sobie życzymy. Kiedy piersi wyraźnie odznaczają się pod męską koszulką może to oznaczać, że masz problem z tzw. ginekomastią. Przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn sprawia, że klatka piersiowa nabiera kobiecych kształtów. Jakie zabiegi pomogą pobyć się ginekomastii? Przeczytaj!

Powiększanie piersi własnym tłuszczem, czyli lipotransfer, to rozwiązanie dla kobiet, które z jednej strony chciałyby uwydatnić biust, a z drugiej wyszczuplić ciało. To zabieg 2 w 1, dający doskonałe efekty wymodelowania ciała za pomocą autologicznych tkanek. Kto powinien zdecydować się na lipotransfer biustu? Czego się spodziewać po zabiegu? Jakie ma wady i zalety? Przeczytaj!

Czy znasz pojęcie Mommy Makeover? To popularne określenie na zabiegi chirurgii plastycznej dla kobiet, które chciałyby uzyskać wygląd sprzed ciąży. Obwisły brzuch, nadmiar tkanki tłuszczowej, opadające piersi – z tymi problemami często borykają się mamy po okresie ciąży. Nowoczesne zabiegi pozwalają odzyskać ciało, które przeszło szereg zmian w związku z urodzeniem dziecka.

Zabieg powiększania piersi implantami to jedna z najczęściej wykonywanych procedur w chirurgii plastycznej. Silikonowe wkładki pozwalają uzyskać efekt pięknego i wyrazistego biustu. Jednak coraz częściej pacjentki są zainteresowane również alternatywnymi metodami powiększania biustu. W tym przypadku świetnie sprawdzi się własna tkanka tłuszczowa. Jej zastosowanie pozwala uzyskać naturalne i subtelne efekty. Jaką metodę powiększania piersi wybrać? Poznaj wady i zalety obu procedur!

Twoje życiowe kredo - inspiracje, pasje i trendy

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna pozwala spełniać marzenia o pięknym i młodym wyglądzie na długo. Operacje plastyczne obejmują wiele zabiegów z zakresu modelowania ciała, niwelowania oznak starzenia, rekonstrukcji. Do najpopularniejszych operacji plastycznych możemy zaliczyć powiększanie piersi (implantami lub własnym tłuszczem),  abdominoplastykę (plastykę brzucha),  liposukcję (odsysanie tłuszczu), lifting twarzy, lifting szyi, korektę nosa, korektę powiek, korektę odstających uszu. Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny, która jest bardziej inwazyjna niż medycyna estetyczna, dlatego pacjent po zabiegu będzie musiał przejść określony okres rekonwalescencji. Na rezultaty warto czekać, bo efekty operacji plastycznych są spektakularne. Ceny zabiegów chirurgii plastycznej różnią się ze względu na zakres operacji, klinikę i chirurga wykonującego zabieg.

Jak znaleźć chirurga plastycznego?

Dobry chirurg plastyczny i sprawdzona klinika to najważniejsze aspekty, którymi musisz się kierować, wybierając się na zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Decydując się na operację, oddajesz przecież  w ręce chirurga nie tylko swój piękny wygląd, ale przede wszystkim zdrowie. Przed wyborem kliniki chirurgii plastycznej umów się na konsultację, sprawdzaj opinie i różne możliwości przeprowadzenia zabiegu, dzięki temu świadomie i z odpowiedzialnością podejmiesz decyzję o operacji plastycznej.

Facebook

reklama
P - Offlabel_konferencja_pazdziernik_2023
reklama
P_Kosmetologia_Holistyczna
reklama
P - PTMEiA
reklama
Face & Body Winter Forum
reklama
P - DMK
reklama
P - Hotel_Bania
reklama
Uroda i medycyna

Zatrzymaj Mlodosc TV

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Baner